Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megsértődött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megsértődött egy orbitális hülyeségen. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval most volt a 20. születésnapja és az egyik ajándék amit kapott az egy parfüm volt. Konkrétan egy Eau de Toilette parfüm ami ugye kb azt jelenti hogy közepes erősségű.


Viszont o ezt nem tudta és azt hitte hogy wc illatosítót adok neki (Toilette szó miatt). Az egészből azt vonta le hogy olyan büdösnek tartom őt mint a székletet...


Eddig még inkább vicces lenne a dolog de azonnal felállt és elviharzott (épp nálam voltunk és hazament). Se kép se hang, hiába próbáltam neki elmagyarázni hogy vannak különböző erősségű parfümök, meg se hallotta. Ennek már 2 napja. Próbáltam neki írni messengeren, meg küldtem az linkeket, de direkt nem nézi meg az uzeneteimet. Telefont meg ugye alapból nem veszi fel.


Mit csináljak azzal ha valaki ennyire hülye??



2020. ápr. 9. 12:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom de nekem feldobtad a napomat, köszönöm. :D
2020. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen alapvető dologgal ne legyen valaki tisztában...gondolom azt se tudja, hány hónapból áll egy év, meg milyen évszakok vannak. Én kidobnám, ilyen mértékű ostobaság azért már fájdalmas.
2020. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
feldobtad a napom XD várd meg amíg lenyugszik
2020. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen tényleg nagyon hülye 🤪 🤪
2020. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Áh, szóval nem csak hisztis, de még orbitálisan ostoba is mellé. Biztos ilyen csajjal akarsz te együtt lenni?
2020. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltad neki elmagyarázni (amit általában nem is kell magyarázni), de ha ennyire behisztizik ilyen dolgokon... Már inkább fárasztó.

Azért írd meg, ha esetleg rájött, mit kapott :D

2020. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem hiszem el.

Ha mégis igaz, akkor eddig nem tűnt fel, hogy ejsotet a barátnőd?

2020. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Kamu. Ha nem kamu, akkor barlangban éltek. Pont egy 20 éves csaj ne tudná mi az. Hagyjál már.
2020. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de aki ennyire debil, attól jobb is megszabadulni.

Igen, ez így durván hangzik. Ha szerelmes az ember, akkor meg mindent megtenne a barátnőjéért. De majd utólag meg fogod látni, hogy nem is baj, ha nem kötötted az életedet össze egy olyannal, akinek 20 évesen egy 10 évesnek megfelelő sütnivalója van.

2020. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém hasonló dolgot vágott le egyszer... mondjuk ő nem ajándékba kapta, hanem nézte, amikor csomagoltam anyukámnak az ajándékot, és bambán kérdezte, hogy nem tartom-e cikinek, hogy WC-illatosítót adok neki. De amikor elmagyaráztuk neki, ő nevetett azon, mennyire tanulatlan legalább :D.


Figyelj, sztem ha vki ennyire hülye, és még csak nem is hallgatja meg az indoklást, azért nem kár. Gondold el, együttélésnél, gyereknevelésnél mi lenne, társaságban égetne téged...

2020. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!