Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján tényleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján tényleg szeret? Az exét feleségül vette volna, én meg szerinte siettetem.

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, távkapcsolatban. Nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte. Ő még a szüleinél lakik (én már külön), de ha itt van nálam, akkor főzök neki, lesem kb minden szavát, jól érezzük magunkat együtt, sokat bújik hozzám és én cirógatom, stb. Tényleg bármit megtennék érte.

Viszont ami rosszul esik, hogy sokszor nem érzem azt, hogy ez visszafele is működne az ő részéről, tehát, hogy én vagyok az, aki jobban szeret. Beszéltem már vele erről, de azt mondta, hogy szerelmes belém és szeret engem meg akar engem, stb. Mégis amikor szóba kerül, hogy majd esetleg összeköltözhetnénk, akkor is azt mondja, hogy persze, majd majd, idővel...

Viszont én meg megtudtam, hogy volt neki előttem egy exbarátnője, akivel 1 hónapot volt együtt (szintén távkapcs) és vele már össze akart volna költözni, sőt, már jegygyűrűről beszélgettek meg babáról... csak a csaj nem igazán volt belé szerelmes, meg jócskán fiatalabb is volt nála és hát szakítás lett a vége, azóta ha szó esik erről a lányról, mindig szidja kb.

Nem értem, akkor velem meg miért halogatja ezeket a dolgokat, amikor én meg tényleg szeretem őt? Hiába beszélném meg ezt vele, csak azt gondolja, hogy siettetem meg türelmetlen vagyok és hisztizek... Pedig csak tudni akarnám, hogy ennek a kapcsolatnak lesz-e a jövője vagy sem meg mikor... Miért csinálja ezt? És mit kellene tegyek ilyen helyzetben?


2020. ápr. 9. 16:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mit akarsz, amikor még normális kapcsolat sincs közöttetek? A távkapcsolat nem normális kapcsolat. De ha normális is lenne, két éven belül TILOS elköteleződni. Megvárjátok, míg oszlik a lila köd, aztán ha még mindig van kedved cirógatni, meg főzni neki, akkor lehet gondolkodni a továbblépésen.
2020. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Te egy álomvilágban élsz.
2020. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem normális dolog 1 hónap után összeköltözésről, házasságról, meg gyerekről beszélni. És 4 hónap után sem. Ezeket csak hirtelen felindulásból mondja az ember, ha a valóságban is mindenki ilyen hirtelen cselekedne, kb minden kapcsolat válással végződne. Majd pár év múlva előjöhet a téma. Az összeköltözés is nagyon korai lenne. Ezerből egy kapcsolatban működik ez a nagy sietség.


Jó tanács: tudom, hogy nagyon szerelmes vagy, de csak annyit adj, amennyit kapsz. Ne menj át szolgába, ezzel a “minden szavát lesem” hozzáállással többet ártasz, mint gondolnád. Legyen tartásod.

2020. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Bármit megtennél érte, kivéve azt, hogy abbahagyd a hisztit és a siettetést :D

Amúgy az eszedbe se jutott, hogy esetleg tanult az előző baromságából és nem akarja elkapkodni a dolgokat, pláne nem 4 hónap után, ami kb semmi?

2020. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Ez ma a sokadik kamu kérdésed. Nem unod még?

Az igazából csak téged jellemez, hogy így látod a nőket. Inkább olvassál!

2020. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Az előző lányba szerelmes volt, azért akart összeköltözni. Beléd meg nem szerelmes, ezért nem akar összeköltözni.

K. egyszerű.

2020. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mégis mire várjunk? Nem kamaszok vagyunk... Egyébként is lakva ismerkszik meg az ember, így legalább kiderülne, hogy tényleg együtt tudnánk-e élni. Nekem az nem párkapcsolat, hogy fél évig másfél napot vagyunk együtt egy héten. 30 évesek vagyunk, majd biztos itt ülök 2 évig amíg nem gondol egyet...
2020. ápr. 9. 16:18
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Akkor lépj le, ne rinyálj. Szaros 4 hónapja vagytok együtt, te meg már most megváltoztatnád, ennek így semmi értelme.
2020. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát akkor ne ülj ott, kérdező :D Ha neked ez nem jó, keress mást. Azért csinálja, mert nem akar összeköltözni, majd esetleg idővel.

Van akinek kevés a 4 hónap. Mindig más élethelyzetben vagyunk, nem viszonyíthatod ahhoz, hogy korábban mi volt vele, mert most már máshol áll az életében, lehet a csalódás miatt is óvatosabb.

Én se költöznék össze senkivel 4 hónap után. Nézd meg, az előzővel beszéltek róla, de szét is válltak, nem élnek együtt boldogan. Illetve szerintem nem normális egy hónap után összeköltözésről, gyerekről beszélni sem (azon túl, hogy kb. ki mit szeretne a késöbbiekben).

Attól pedig hogy nyalogatod a fenekét, nem fog téged jobban szeretni. A hisztitől viszont kevésbé. Szóval, érhető, ha ez neked nem tetszik, de akkor neked kell eldöntened, hogy még türelmes leszel e, vagy dobd az egészet és keress olyan embert aki kielégít.

2020. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert meddig kellene várnom? 32 éves koromig? Aztán összeköltözünk, majd kiderül meg se tudunk együtt maradni, hisz 2 évig csak hétvégente találkoztunk. Akkor én 2 évet kidobtam a kukába... Tán 40 éves koromig szórakozzak?
2020. ápr. 9. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!