Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat, hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az én történetem az alábbi 3 hónapja ismertem meg egy srácot, ő 28 én 22 a helyzet az hogy úgy volt, hogy ideköltözik,mivel nagyon messze lakik 120km. autóval . egyéb tömegközlekedéssel 170 a más útvonal miatt. sajnos a járvány miatt nem tudtunk találkozni több mint egy hónapja viszont mióta kimondtuk a szakítást is keressük egymást és tudjuk egymásról hogy szeretjük is. viszont ő fél, hogy mostanság havi egy találkozó lesz a járvány miatt (olyan 3 nap ez) mivel igy nem tud költözni és feladni a munkáját mivel itt nem lenne neki most stabil.

emlegettem neki hogy én lemegyek hozzá, de csak hajtogatja hogy ne tegyem aztán mondja hogy jó lenne ha még is aztán mindig oda lyukad ki hogy nem mert 3 nap boldogság utána megint egy hónap ő ezt nem bírja. de én úgy vagyok ezzel, hogy inkább tudjam hogy vár valaki és ha lecseng ez a dolog akkor mehet megint úgy minden mint eddig, mit sem az, hogy szeretem de nem akarom inkább.


Nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Volt hogy említette, hogy ő akkor is lejönne ha én nemet mondanék (csak ő most nem tudja megoldani) de én meg félek, ha lemegyek azt mondja szép volt a hétvége de ettől még vége. sokáig abban a tudatban is hagyott hogy végleg vége azután közölte miután kibuktam hogy egyébként helyre akarta hozni, csak kíváncsi volt a reakcióimra. most pedig nem tudom látom, hogy neki is rossz, én szívesen lemennék autóval, de nem akarom hogy az legyen a vége, hogy semmi...


próbáltam megértetni a helyzetet hogy ez senkinek nem könnyű, de kicsit besokalt a táv és a vita miatt, ami leginkább jelentéktelen dolgokból állt.



2020. ápr. 9. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Es végül miért nem költöztetek össze? Mi is hasonlóan voltunk, pont 22 és 28 évesek, 6 hónapja ismertük meg egymást, szintén távkapcsolatnak indult, 200 km, és most a járvány miatt hamarabb összeköltöztünk, mint terveztük. Jó döntés volt, a legjobb. Mindent meg lehet oldani, -há még akarjátok oldani, a többi kifogás.
2020. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*ha meg
2020. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azért nem mert ha az ottani munkáját feladja itt a jelenlegi helyzet miatt nem találtunk volna egy stabil munkahelyet amiből fenntartsuk magunkat , ráadásul ő egymaga költözött volna albérletben én még itthon lakom az egyetem miatt. És az apukám sajnos nem vakon nem kedveli őt. tehát nem sok mindent tud róla még sem, így az ideköltözése látogatása egyenlőre nem opció. az lett volna ha közelbe költözik és itt kap munkát
2020. ápr. 9. 18:15
 4/10 A kérdező kommentje:
igen én megszeretném oldani ezért van az hogy mindenképpen szeretném meglátogatni és tiszta fejjel lerendezni átbeszélni de ő csak hajtogatja hogy a pár nap boldogság után újra ez lesz h egy hónapig lehet nem lát
2020. ápr. 9. 18:16
 5/10 A kérdező kommentje:
de ő sem tud elengedni kértem, hogy akkor ne keressük egymást de ugyan úgy féltékeny ugyan úgy szeret, ugyan úgy hív. de valamiért még is nemet mond. sajnos lassan ezt már nem értem, ezért vagyok kíváncsi egy külsős véleményére. (bár nyilván ti csak egy részét látjátok ennek)
2020. ápr. 9. 18:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, megoldaná. Ez a nagy helyzet.
2020. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet kiscsillag, hogy ha annyira szeretne téged, akkor nem a kifogásokat keresné, , hanem tenne érte, hogy együtt tudjatok lenni! Valószínűleg már van neki más ott a közelben, azért nem akarja hogy odamenj. És mikor a másik nem ér rá, akkor még elővesz téged mert tudja hogy szereted.


Inkább engedd el ezt az egészet!

2020. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már két hónapja nem láttam a barátomat. Szintén kicsivel több, mint 100 km van köztünk.

Szakítottam vele, mert eddig is alig találkoztunk.. csak akkor, ha én mentem. De ez bonyolult.

Szakítottam vele, de ő is hívott, hogy nem tud elengedni meg butaság emiatt kimondani, hogy vége.


Ezt csak közösen tudjátok megoldani, nekem is vannak emiatt rossz napjaim, főleg most.. elhiheted. :\

A távkapcsolat elég s.zar dolog.. és mi februárban voltunk egy éve együtt.. ugyhogy ja szenvedős, nem tudom mi lesz a vége nekünk, de remélem Nektek sikerül megoldanotok! :)


23/L

2020. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem ha szeretne más kép viselkedne igyekezne meg oldani a problémátokat nem hagyna szenvedni.
2020. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani egy héten belül
2020. máj. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!