Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok nálatok meg van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok nálatok meg van az a kapcsolatotokban, hogy egy párszor megölelitek egymást vagy egymáshoz értek?

Figyelt kérdés

Mi nálunk csak az van meg, hogy én csakis én, -( 24-es srác vagyok), - érnék kijelentem hozzá ÉRNÉK a drága látos barátnőmhöz. Aztán elkezd nyávogni, nyafogni, hogy hagyjam békén ne érjek hozzá menjek onnan el tőle. És már rendesen a f##..szom ki van de k#.#vára, hogy nem lehet hozzá érni, kicsit megölelni a hátát meg simogatni, de még Puszit se lehet adni neki,mert rendesen elkezd nyávogni, nyeríteni amiből már a f#.@#szom ki van és akkor azt vágja a fejemhez , hogy én mindig ott vagyok nála és ölelgetem. Kérdem én hogy a tetves f@.#szba vagyok ott és ölelgetem ha még hozzá érni se lehet, mert ellök. És már k##ára a f@.@#zom ki van ezzel rendesen ezzel a h#. #lye lánnyal, mert neki annyi a baja, hogy kicsit hozzá érnék. És én már rendesen nem bírom, hogy egy lassan már 3 éves kapcsolatba nem lehet hozzá érni mert neki az a baja, hogy közelitenék felé.

De nem érdekel, ezzel egyszer úgyis azt éri el a h#lye fejével, hogy elhagyom, mint a sz#rt, ahogy csak kell. De bezzeg, hogyha kell neki valami a boltból vagy pénz akkor oda tud jönni hozzám. Vagy ha megsértődök vagy nem szólok hozzá pont ez végett akkor de CSAKIS AKKOR oda tud jönni hozzám, de különben meg szerintem tojik a fejemre, ahogy kell és nem értem miért.

De bezzeg a drága látos kis kutyája az oda mehet hozzá, azt tudja ölelgetni, puszilgatni engem meg nem.

Jó magam meg azért kicsit az az érzékeny típusú vagyok.

" Hogyha megütsz már vérzem" jelentésű idézet, nem kell nagyon erősen venni, mert nem de közel állok ehhez az idézethez, lelkileg.


2020. ápr. 11. 14:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Megnyugtatlak,az én kapcsolatom azért ment tönkre, mert a barátom nrm nyúlt hozzám :( H#lye a csaj, ha ezért hisztizik be, én örülnék egy ilyen pasinak
2020. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 bogi0820 válasza:
84%
Szerintem szakíts vele, ez már nem fog megjavulni.
2020. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát persze, hogy egymáshoz érünk.

Beszéltél már vele erről?

2020. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy normális vagy? Az írásodból nem úgy tűnik.
2020. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem normális, csak épp ingerült.
2020. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Nem sokáig lenék egy olyan nővel, aki nem hagyja hogy megölelgessem..
2020. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

“ De nem érdekel, ezzel egyszer úgyis azt éri el a h#lye fejével, hogy elhagyom, mint a sz#rt, ahogy csak kell. De bezzeg, hogyha kell neki valami a boltból vagy pénz akkor oda tud jönni hozzám. Vagy ha megsértődök vagy nem szólok hozzá pont ez végett akkor de CSAKIS AKKOR oda tud jönni hozzám, de különben meg szerintem tojik a fejemre, ahogy kell és nem értem miért.”


Te magad is tudod a valaszt, le is irtad.

Ez nem lesz jobb, csak rosszabb. Mivel soha nem itelkezem addig amig a sztori egyik oldalat hallottam csak, igy nem tudok 100szazalekban igazat adni neked.

De az teljesen biztos, hogy ez a lany nem szeret teged es te sem szereted ot.

Miert nem hagyod ott, csak ne keresd a tarsasagat legalabb egy hetig ( ha nem eltek egyutt), vagy ha egyutt eltek akkor egyszeruen szakits vele es koltozz el.

Te ebbol a kapcsolatbol mar sehogy sem fogsz nyerteskent kikerulni, es a lany sem.

Ne vesztegessetek egymas idejet, es plane ne pazarold az energiadat egy olyan emberre, aki lathatoan nem becsul meg.

Lehet hogy te vagy tulsagosan ragaszkodo, en nokent megtudom erteni azt, ha valaki mar idegesit azzal hogy allandoan a kozelemben lenne.

Hidd el, itt egy komoly beszelgetes segit es utana tobb mint valoszinu a szakitas.

2020. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

3x is leírtad hogy faxom ki van már, érzelmileg kicsit labilisnak tűnsz nekem, kicsit fegyelmezd magad, ez még egy nőtől is sok lenne. Egy állat pedig tök más, mint egy ember, kicsi, puha, szőrös, édes. Teljesen mas okból ér hozza egy ember egy állathoz mint egy másik emberhez. A baratnod egyszeruen vagy mas tipus, aki nem szereti ha ra akaszkodsz, fogodosod a szabadidejében, mikor egyedül akar lenni, vagy pedig nem szeret teged.

Egyébként igen, nálunk normális hogy sokszor egymáshoz erunk, kézen fogva sétálunk.

2020. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Te választottad, nyilván ez kell.
2020. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

“azt vágja a fejemhez , hogy én mindig ott vagyok nála és ölelgetem. “


“ Jó magam meg azért kicsit az az érzékeny típusú vagyok.”


Te nem kicsit vagy erzekeny, hanem nagyon. Valoszinuleg mar elege van abbol a baratnodnek, hogy allandoan csungsz rajta mint egy pioca.

Nem jo, ha valaki tulsagosan tavolsagtarto, de az sem, ha a masik 5 percet nem bir ki somagatas meg b...szogatas nelkul.

Ne haragudj, de meg kell talalnod az egyensulyt. Vagy keresni egy olyan not, akinek pont az kell, hogy valaki piocakent ragadjon ra, mert bizony ilyen is van.

2020. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!