Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg, ha barátnője van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk beszélőviszonyban, csak párszor együtt dolgoztunk. Szerintem figyelt engem, sőt volt, hogy próbált velem beszélgetni is. Facebookon bejelölt, lájkolta pár régebbi képemet. Én eddig nem tettem semmit, mert barátnője van, pedig tetszik...
2020. ápr. 13. 00:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, keress magadnak szabad ferfit.
2020. ápr. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ezt diktálja a lelkiismeretem... Van nője, akkor miért viselkedik így? Vajon ő akar valamit?
2020. ápr. 13. 00:51
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem akar. Vigyen a pınád szabad fszra
2020. ápr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

És vajon egy férfi megkérdőjelezhető viselkedéssel, csak egy varázsmuffra vár, akitől septiben minta pasi lesz? És vajon pont vagy eme legendás muff tulajdonosa?


Én azt nem értem az ilyen történeteiben soha, hogy egyetlen egyszer sem gondolják végig a dolgot! Oké tetszik. Oké meglépte a kezdő lépést. De ez már emberileg már elárul róla valamit nem? Ha unja az asszonyt, más tetszik neki, akkor miért nem lép ki a kapcsolatból? És meg is teszi azt a szívességet, hogy nem árul zsákbamacskát, téged is a csaja mellett szed föl... azt pár év múlva meg vörösre sírod a szemed, hogy azt hitted minden rendben, és a szomszéd Icuka meg elhódította, hogy történhetett?! Tán mégsem tiéd a varázsmuff?


Figyi, én a palival nem azért nem állnék szóba, mert olyan jó fej vagyok, hogy gondolok a kapcsolatára is helyette. Nem. Én azért kerülném, mert aki képes a párja mellett alattomba mást keresgélni, füzögetni, ott főállású barátnőmnek lenni nem kitüntetés és eredmény, hanem a "világ barma" díj nyertese. Mindenki sajnálni fog amikor majd melletted keresi a legendás varázsmuffot. (Márka létezik?)

2020. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindezekből számodra az jött le, hogy kezdeményez?
2020. ápr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazad van, én is azt tapasztaltam, hogy az ilyen férfiakat nem érdemes megpróbálni megszelídíteni. Nem is akarom megváltozatni, ennyire komolyan azért nem terveztem vele, nem álmodoztam több éves kapcsolatról. Egyszerűen csak vonzódom hozzá. Lehet az is, hogy ez elítélendő, azért beszél ilyen hangnemben a 01.02-es, de én még mindig nem léptem semmit felé...

Nem mondanám, hogy kezdeményez, inkább mintha gyáva lenne kezdeményezni, de valahogy jelezni akarja, hogy tetszem neki.

2020. ápr. 13. 01:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az ilyesmivel az a baj, hogy ha netán összejönnetek, veled is ugyanezt csinálna.

Aki gerinctelen himluvnya, az másik kapcsolatban is az lesz.

2020. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja, hogy csak dugni akarsz vele? Akkor vidd. Neki van barátnője, nem neked. O tartozik neki, nem te.
2020. ápr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Voltam hasonló szituban pár éve, nagyon bele voltam szeretve egy ismerősömbe, akinek volt barátnője. Nekem az segített elfogadni, hogy gyakorlatilag, ha belegondolsz, egy ilyen helyzetből senki nem jön ki jól.


A csaj nyilvánvalóan utálni fog téged a tönkrement kapcsolatáért.


A srácnak lehet, hogy lelkiismeret-furdalása lesz a történtek miatt, ha meg csak úgy lazán elhagyja a barátnőjét, akkor nem akarsz olyan emberrel lenni, hidd el.


Neked meg lehet, bűntudatod lesz amiatt, hogy felrúgsz egy kapcsolatot, másrészt meg most már, hogy tudod, hogy a srác képes arra, hogy megcsaljon valakit, ott lóg a levegőben a lehetőség, hogy egyszer téged is meg fog.


Nem éri meg az egész. Elhiszem, hogy nehéz, nyugodtan sirasd meg, gyászold el. De menni fog!

2020. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
nektek mindig az kell aki foglalt. Aki nem az, az pedig gondolom defektes a szemetekben.
2020. ápr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!