Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat várok el a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok el a páromtól?

Figyelt kérdés

12 éve élünk együtt, van 1 közös gyerekünk. Én reggel fél 9-re járok munkába és délután 6-ra érek haza. A páromnak saját válalkozása van, panziót vezet, és a ki lakásunk is a panzióban van kialakítva.

A problémám az, hogy a párom nem segít a házimunkában. Annyit javult az utóbbi időben, hogy mire hazaérek elmosogat, de egyénre nem hajlandó. De még a férfi munkákat sem hajlandó elvégezni a lakásunkban, 2 hónapja könyörgök, hogy javítsa meg a lefolyót mert nehezen folyik le a víz, de meg “nem tudott időt szakítani rá”. A panziót folyamatosan szépíti, csak ezzel foglalkozik. Persze az én fizetésem eltörpül a panzióból jövő pénz mellett, de szerintem szerintem attól még itthon is segíthetne kicsit, mert arra persze van ideje, hogy órákon keresztül a telefonját bámulja és a barátaival chat-eljen. Ja és azt mondja, hogy ő tart el engem, amellett hogy én is napi 9 órát dolgozom és minden házimunkát egyedül végzek.



2020. ápr. 13. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vársz el tőle sokat. Ha nem hajlandó megcsinalni amit megtud, akkor hívj szerelőt.
2020. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vársz el sokat egy háztartásban éltek és ha a baráraival van ideje chatelni rád is lehetne több hogy mondjuk 2 beszélgetés között bedob egy mosást. Az meg hogy a fejedhez vágja hogy ő tart el az szerintem szemétség.
2020. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Készíts egy táblázatot, ki mit csinál aznap. Így látni fogja, hogy te is, ő is mennyi mindent végeztek el egy nap. A hét végén értékeljétek, és remélhetőleg egy idő után rájön, hogy neki is többet kell cselekednie.
2020. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!