Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha mindennap találkozg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha mindennap találkozgatok a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

3 hetes szabadságot kaptunk munkából, mivel koronavírus időszak van, és a kamionok fordulnak vissza, mert nem vihetik az árut külföldre. TV gyártunk. Most 3 hetet együtt voltam a barátnőmmel. Az utóbbi 3-4 napban feszültség volt közöttünk. Akármit mondott ő, én megsértődtem, akármit mondtam én megsértődött, sírtunk mind a ketten. Egyszer mondott olyas valamit, amit viccnek szánnta, aztán sírva mondta nekem, hogy szeret engemet. Nem veszekedünk, nem kiabálok vele, próbálom vele megbeszélni nyugodtan a dolgokat, megoldani a problémákat. Tegnap azt mondta, nekem, hogy ne egyek este, mert aztán rosszakat álmodok, mert ha fogok este enni, akkor hogy szünetet tartunk (mármint a kapcsolatunknak). Ez úgy meghatott engemet, hogy kifutottam a házból, és elkezdtem zokogni, sírni. Aztán kijött utánnam, és azt mondta, hogy ő azt viccnek szánnta, azért mondta azt, mert nem akarja, hogy vacsorázzak este, mert akkor ő rá is rá jön az étvágya, és ő nem vacsorázik (elkezdett sírni ő is). Hogy imád engemet, szeret engemet nagyon. Aztán azt mondja, hogy az jó, ha midennap együtt vagyunk? Mert hogy csak sírunk az utóbbi 3-4 napban. De nem csak miatta sírok, hanem otthon is vannak problémák, és ez aztán sok nekem, mert minden egyszerre jön. Múltkor azt is mondta nekem, hogy szereti, hogy olyan bolond vagyok, viccelődök. De aztán mondtam neki, hogy mikor olyan vagyok, akkor megsértődik, és sír, hogy igen, igazam van, de hogy nem lesz már olyan, hogy sírni fog, mert tudja, hogy nem veszem azt komolyan amit mondok, csak viccnek szánom.

Tegnap reggelizett kolbászt. Nem esett jól neki, böfögött egész nap a kolbásztól, fel volt fújódva. Adtam espumisan tablettát, jobb lett neki ettől. Úgy volt, hogy fogunk szexelni, de fájt a hasa, görcsei voltak, és akkor csak orálisan kielégített. Megegyeztünk, hogy lesz szex, és nem volt, mert a hasa fájt. Csalódott voltam, mert örültem, hogy lesz szex, és végül nem volt. 1 hete volt szex, és nem élvezte, mert hogy gyors menet volt. Gyorsan mentem a dolgokra. Tegnapelőtt volt szex, és elérte az orgazmust. Mert mikor szexelünk én hátulról szeretem, de aztán megsértődik, hogy mindig úgy kell lenni ahogy én akarom, akkor tegnapelőtt úgy lett, ahogy ő szeretné.

Ő nála mindig valaki megzavar minket, nálunk lehet szexelni, de csak este, napközben nem lehet. Autóban kényelmetlen.

Most mivel holnaptól belépek munkába 3 hét után, a barátnőm anyja múltkor megakadályozta, hogy ne találkozgassunk, mert én is munkába járok, és 1500 ember van a cégemben, és hogy nem akarja elkapni a koronavírust. Akkor 1 hetet nem látttuk egymást, és aztán azóta együtt voltunk mindennap. Most remélem nem akadályozza meg az anyukája, hogy ne találkozgassunk, mert megőrülök.


Jó az ha mindennap együtt vagyunk?

Mit tanácsoltok?


2020. ápr. 13. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Két ekkora hülyét, ezt még elolvasni is fájt.
2020. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Remélem minél több kapcsolat fog szarrá menni a vírus alatt, és utána több egyedülálló nő közül nagyobb eséllyel megtalálom a társam... Hajrá korona
2020. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mekkora ostobák vagytok
2020. ápr. 13. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sírtok ti túl sokat, ráadásul apróságok miatt?

Neked van családod, párod?

Nézetem szerint még a vírusos időkben is szexeljetek akkor, amikor csak lehet, mert ha elmész a kamionnal, akkor ennek befellegzett a haza érkezésedig...!

2020. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, legalább az egy pozitívum, hogy tökéletesen kiegészítitek egymást. Normális ember nem tolerálná, hogy így viselkedtek, pláne, hogy minden szaron bőgtök. Kiszaladtok a házból meg vacsorán bőgni.... hihetetlen, hogy mik vannak. Főleg hogy egy elméletileg “férfi” is így viselkedik. Nem akarom elképzelni milyenek lehettek😃


(Le kell írnom: az csak “engem”, nem “engemet”.)

2020. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt végig sem tudtam olvasni...
2020. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En ezt a sztorit nem akarom elhinni


Foleg a kolbaszos-puffadasos-oral szexes reszen kerekedett ki nagyon a szemem, de az egesz nem semmi

2020. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!