Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan pofoztam fel a paromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan pofoztam fel a paromat?

Figyelt kérdés
Az egesz sztori egy aprosaggal kezdotott, megsertodtem. Ezutan ramcsapta a telefont. Probaltam visszahivni hogy beszeljuk meg, nagy nehezen felvette a telefont, de eleg agresszivva valt es odribalt velem, nagyon csunyan. A sztori ott folytatodik hogy kicsivel kesobb atmentem hozza, hogy elhozzam a nala maradt cuccaimat, es probaljak vele beszelni. Kiabaltunk egymassal, nem akart meghallgatni, erre felpofoztam. Azota latni sem akar. Mit tegyek?

2020. ápr. 13. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Rakj be neki egy kiváló filmet!😀
2020. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
95%

Soha, senki, semmilyen körülmények között nincs feljogosítva az erőszakra. Nemtől, kortól, mindentől függetlenül.


Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy most egy pár napig nem beszéltek. Mindketten nyugodjatok le egy kicsit, foglalkozzatok valami mással. Majd pár nap múlva hívd fel és kérj elnézést, amiért megütötted. Mondd el az érzéseidet, mondd el, hogy te csak szeretted volna ezt megbeszélni, de ő nem hagyott szóhoz jutni, ezért sajnos felment benned a pumpa.


Viszont érdemes eltöprengeni azon, hogy ha az egész dolog egy apró sértődésből eszkalálódott komoly veszekedésbe, akkor lehet, hogy nem kommunikáltok rendesen egymással. Próbáljátok meg hideg fejjel meghallgatni a másikat.

2020. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ennek vége , séta külön utakon , kerüljetek egymást , ha lecseng nem kell haragudni .
2020. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálam itt örökre elvágtad volna magad.
2020. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
legalább odafigyelt rád 1 percre. Biztos megérte.
2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Fogadd el, hogy látni se akar, ez szakító ok minden normális embernél. Aztán csináld azt, hogy örúlsz, amiért nem ütött vissza.

Legközelebb meg nem hisztipicha üzemmódba kapcsolsz. Mármint a következő kapcsolatodban. Ezt már b..hatod.

2020. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Nincs olyan, hogy jogos pofon!


Írj neki egy bocsánatkérő üzenetet és hagyd békén.

2020. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

A barátod egy fürdősk_rv_ jól tetted, ne hisztizzen már, és beszéljétek meg ember módjára. Néha kell egy észhez térítő "atyai" pofon. Viszont az hogy férfi üt meg nőt, semmilyen körülmények között sem elfogadható.


Lehet lepontozni...

2020. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt jogos, az erőszakos viselkedès sosem az.

Te meg nem èrtem mit erőlteted magad. Te sèrtődsz meg, de aztán mászkálsz utána mint a puli kutya, ès nem bírod elviselni, hogy nem foglalkozik veled. Tipikus lábtörlő vagy. Agresszív lábtörlő. Remèlem ezek után rájöttèl, hogy nem pofozkodással tudod felhívni egy fèrfi figyelmèt.

2020. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Bezzeg ha én kérdezném, hogy jogosan pofoztam-e fel a barátnőmet, akkor aztán kapnék rendesen. Gondold át, hogy ha ő pofoz fel téged a gyerekes hisztid miatt, az hogy esne. Soha egyik fél részéről sem elfogadható a fizikai bántalmazás semmilyen formában, számomra ebben a kérdésben nincs bocsánat, egyértelműen a kapcsolat végét jelentené.
2020. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!