Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a dolog ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a dolog ami miatt kiábrándultatok a párotokból?

Figyelt kérdés
Ezt közöltétek is vele?
2020. ápr. 14. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozott és a hátam mögött kavart az exével.
2020. ápr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy régi pasimnal volt... Nevetett a tudasbeli hianyossagain (kvantumfizikarol volt persze szó), nem is érdekelte, hogy intelligensebb legyen, igénytelen lett előttem (elkezdett fingadozni, mondván már milyen kényelmesek vagyunk egymás előtt, jaj de jó - hát, szerintem nem volt jó, hanem undorito volt), és ezektol meg sok ilyen kategóriaju aprosagtol, egy szánni való proli képet festette elem szép lassan. Nem is voltunk sokáig együtt ezek után.
2020. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mikor összejöttünk nagyon nehezen tudtuk a veszekedéseket megoldani, mert ő nagyon könnyen felidegesítette magát és sokszor orditozott velem, csúnyán. Nem bántott soha, egy ujjal se ért hozzám, de eleinte minden apróbb vitáért képes volt orditozni. Olyankor mindig kicsit kiábrándultam, de hála égnek voltunk olyan kitartóak, hogy ezt megoldottuk, már jó ideje nagyon jól tudjuk kezelni a konfliktusokat, nincs kiabálás.

Nem szó szerint, de közöltem vele, hogy mikor kiabál velem akkor kicsit félek tőle. Anyukámnak volt egy bántalmazó kapcsolata és kiskoromban évekig néztem/hallottam ahogy kiabálnak vele, a falhoz nyomják stb. Rettentően utálom, ha felemelik a hangjukat rám az emberek és félek is olyankor. Amint ezt neki elmondtam, akkortól változott meg minden, és borzasztóan figyel azóta is erre, sosem emeli fel a hangját, akkor se, ha jogos lenne.


Mivel senki se hibátlan, az én részemről őt az ábrándította ki anno, hogy mikor elmentünk bulizni sokszor picit túl sokat ittam és olyankor hazafele mindig összevesztem vele. Általában jelentéktelen apróságon, de nagyon felfújtam. Ő is megmondta, ezt ne folytassam, mert ilyenkor rendkívül taszító tudok lenni.


Biztos leleszek pontozva, az ordibálós meg az iszákos kapcsolata, de higyjétek el minden megoldható ha elég kitartóak vagytok egymásért és az érzelmek komolyak.

Kommunikáció... ezen múlik minden. Egymással, normálisan, őszintén. Akkor is ha a másiknak szarul fog esni. Ez tartja össze a kapcsolatot.


22L

2020. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Volt párom volt olyan, hogy rosszul és felelőtlenül bánt a pénzzel, ami egy felnőtt embernél szerintem nagyon gáz. ÉS nem arról van szó, hogy nem keresett eleget, hanem arról, hogy f-sságokra költötte, egyszer még engem akart megkérni, hogy valami hazaútját fizessem ki, mondom lol, ha el tudtál úgy menni, hogy nincs pénzed hazajönni, akkor maradj is ott.

Szerintem férfiakban nincsen gázabb annál, ha valaki nem tud a pénzzel bánni, nagyon kiábrándító és nálam szakító indok mert... hogy a jóégbe tervezzek egy ilyen emberrel jövőt? - Sehogy, nyilván.

Ezen kívül meg úgy alapvetően az ambíció és tisztesség és fegyelem teljes hiánya az, amitől agyf-szt tudok kapni.

2020. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igénytelen lett magára és a környezetére is. Ahogy az egyik válaszoló is írta, elkezdett jó hangosan böfögni/fingani. Ezekkel nincs baj ha kultúráltan csinálja valaki. Az tette be végleg a kiskaput amikor télen levette a cipőjét és megcsapott a lábszaga + a koszos ruhák. Finoman utaltam rá előtte is, hogy ez nem oké. Nem érdekelte.
2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az undorítóság. Oké, puki/büfi, mindenki csinálja. De! Nem az ágyba, és még direkt rá is nyom, hogy hangos legyen. Többször kértem, hogy ne. Lehetne kultúráltan viselkedni. Nem is tartott sokáig.
2020. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint magyarországon a legtöbb válást a hangos fingások és böfögések indukálják.😄
2020. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most kezdek kiábrándulni. Haverokkal ha osszejonnek (mostanában nem, csak 1x volt ilyen) mindig berugnak ami szerintem gáz és szanalmas is, illetve ilyenkor ha reszeg es valamin osszevitatkozunk total bunko velem. Nekem ezek nem fernek bele szoval agyalok is hogy veget kell ennek vetni...
2020. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!