Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek Pilát Gábor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Pilát Gábor párkapcsolati tanácsadóról?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, hogy kérek tőle telefonos konzultációt, de nem tudom, hogy érdemes e.

2020. ápr. 14. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most itt a reklám helye? Jelentem. Csak olyan ember, aki simán kizár a facebook csoportjából csak annyiért, h mertem megírni, h nem érdekel az új könyve. Régen üzleti tanácsadó volt, az befuccsolt, most párkapcsolati... Ezek után, ha gondolod hívd. :)
2020. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Irj nekem inkabb, majd en konzultalok veled, te kis draga, en is parkapcsolati tanacsado vagyok :)


35F incel


Ja, 5000HUF/ora, azt elfelejtettem 🤣

2020. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb ilyen párkapcsolati tanácsadó meg párterápia netto pénzlehúzás.

Ha két értelmes ember nem tud megoldani valamit együttes erővel akkor felesleges együtt maradniuk.

Ennyi.

"párterápia". :DDD

2020. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-es :) ócsó vagy hallod-e, Gáborka 20 ezeré vállal 1 órát. De részt lehet venni online egész napos konzultáción, amin bedob két videót potom 18 ezerért. Naponta kaphatsz tőle emailt, plusz szivecskézhetsz a többi libával a facebookon meg instán. Hajrá! :D
2020. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem kérnék tőle tanácsot mert az én párkapcsolatomat nekem kell megbeszélni a párommal és meg oldani a problémát.
2020. ápr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!