Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kezeltesd magad" - Erre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kezeltesd magad" - Erre mit mondjak?

Figyelt kérdés

Összekaptunk valamin, amiben abszolút nem értünk egyet. Ő nen érti az én álláspontom, ő pedig az enyémet. Aztán írta, hogy normális vagyok, hogy ezen kiakadok?? Mert szerinte nem, és kezeltessem magam.


Alapvetően nem vagyok egy sertodos fajta, de én ezek után gondolkodom, szakitok vele. Értem én, hogy nem értünk valamiben egyet, es igen, veszekedtunk rajta. De ilyet mondani a másiknak, ez a masik porig alazasa. Nem tudok mellette szó nélkül elmenni. Mondhattam volna én is ronda dolgokat neki, tamadhattam volna én is, de minek? Ha ő azt gondolja rólam, elmebeteg vagyok, nincs értelme. Elébe járok és szakítok.


ti mit tennétek?


2020. ápr. 14. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*ő nem érti az én álláspontom, én pedig az övét
2020. ápr. 14. 22:06
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Kicsit túlliheged.
2020. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
70%

Túltárgyaltuk.


Tökmindegy, nem tudtok kommunikálni.

2020. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, igazatok van és túlreagálom. De most ezzel egy gyenge pontot érintett nálam.
2020. ápr. 14. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

hát akkor mond ezt meg neki

egyébként gondolom te is osztottad rendesen

2020. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki, hogy inkább neki kéne kezeltetnie magát.
2020. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ráhibázott..
2020. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Kezelgessen teged a koronavirus.


Ez a jo valasz.

2020. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én maradnék együtt olyannal, akivel ne tudunk normálisan megvitatni valamit vagy be kell szólogatnunk egymásnak.
2020. ápr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sorry, ez kimaradt: nem maradnék
2020. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!