Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért esnek kétsegbe ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért esnek kétsegbe ha a párjuk már nem kívánja őket?

Figyelt kérdés

Természetesen a férfiakat is érzékenyen érinti ez a téma, de ők beletörődnek, hogy akkor ennyi volt, vagy elmennek prostihoz, akitől megkapják a szexet.


A nők ezzel szemben teljesen kétségbe esnek, feszültek, láthatólag csökken az önbizalmuk is.


Miért?


2020. ápr. 15. 15:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Én is menjek férfi prostihoz vagy keféljek félre? 🤔

Egy normális kapcsolatban, ahol a felek továbbra is adnak magukra, sztm nem gond a szex, mert lehet ritkább, de van!

Tese biztos, hogy örülnél, ha a párod nem kívánna és más férfiakkal fetrengene! Ha igen, akkor ott a nyitott kapcsolat!

N27

2020. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem örülnék, de nem esnék kétségbe. Nem kérdezgetném, hogy "de miért nem kíván már!?" mint ahogy a nők szokták... Lelépnék, és ezzel lezárnám az ügyet.
2020. ápr. 15. 15:47
 3/18 anonim ***** válasza:
15%

Igazad van kérdező. Egy nő akár egy két hétig hivatkozhat, bármire. Verd ki magadnak... Ezt mondják.

Ha őket utasítod el ugyanazon ok miatt két hétig, akkor is te vagy a szemét. Mert olyan nincs, hogy egy férfi nem akar szexelni, mikor a nő ráparancsol.

2020. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom sosem voltál szerelmes. Úgy igazán. Tudod olyankor az ember nem az elsô lukkal/dákóval akar kefélni, hanem a szerelmével szeretkezni. De gondolom gôzöd sincs, mi a különbség a kettô között. Meg aztán ahol gyerekeket nevelnek, közös lakáshitelt fizetnek, nem olyan egyszerû, hogy csak pakolok és otthagyom a másikat.
2020. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem személyeskedésnek szánom, de én is sokáig azt hittem, hogy nem fog érdekelni, ha megcsalnak...aztán megtörtént és elég szar érzés volt. Könnyű magas lóról osztogatni az észt elméleti szakemberként.
2020. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5


Ha elvégzem az egyetemet, és papírt szerzek pszichológiából, oszthatom az észt?


Ugyanezt mondanám...

2020. ápr. 15. 17:15
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Nekem azota tobb szeretom van. Jobban elvezem az eletet,mint azelott Nem kerek priviket,van eleg levelem tarskeresorol. N
2020. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha meg se kérdezi, mi a baj, akkor esélye sincs visszaállítani a régi rendet. Normális embereknél, ahol az a hosszú távú cél, hogy együtt maradjanak, igenis ez az elvárás, hogy egymáshoz vonzódjanak, és ne máshol keressék a boldogságot. Nyilván fiatalkori kis kapcsolatosdiban persze belefér a félrekúrás meg a másik elhagyása (amúgy nem), de ahol érzelmek is játszanak, ott azért az ember szeretné megoldani a problémát, nem csak tudomásul venni és együtt élni vele.

Egyébként azt nem tudom, honnan veszed, hogy a férfiak nem pánikolnak be, ha a párjuk nem kívánja már őket. A párkapcsolati szexualitásban nem csak maga az aktus az, ami lényeges, hogy egy prostival el lehessen intézni, de a jelek szerint neked nincs sok tapasztalatod ebben a kérdésben.

2020. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert én nem vagyok el a langyos sz.ban, minőségi kapcsolatot akarok. Félredugni nem fogok, mert annál erkölcsösebb vagyok... és én a párommal szeretnék nemi életet is élni, és ha szeretem, akkor igenis rosszul fog esni.
2020. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem abba kéne hagyni a panaszkodast a nők "kiismerhetetlen, nyakatekert, furcsa" gondolkodásáról, amit a logikus agyú férfiaknak lehetetlen megfejteni, ha ti meg így gondolkodtok. Mégis milyen ember fejében fordul meg egyáltalán, hogy házasként rendszeresen fizet valaki másnak dugásért, sőt - még a párját nézi hülyének, ha ez elkeseriti.

Majmok bolygója...

2020. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!