Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hanyagoljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micu93 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne hanyagoljon el a párom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a párommal .... ő 24 évvel idősebb , én 26 vagyok ő pedig 50

( tudom ez nagyon sok) mégis szeretem őt

A lényeg az, hogy azért néha nagyon elbizonytalanodom kettőnket illetően ....úgy érzem,hogy nem igazán fordít rám kellő figyelmet ...természetesen már jeleztem neki,hogy picivel több törődést igényelnék ....de azóta sem vàltozott semmi ......szerintetek várjak még ? Vagy lépjek tovább? Jelenleg együtt élünk,de én mégis úgy érzem,hogy egyedül vagyok ...... ő a harmadik férfi az életemben , de én ilyen magányosnak még soha nem éreztem magam egy kapcsolatomban sem ......mit tegyek?



2020. ápr. 15. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Tipli.

A helyzet javulni nem fog, csak romlani.


Ha nem is hagyod el, de NE SZÜLJ NEKI!

Nem tudom, akarsz-e gyereket, de ha igen, akkor keress normális apajelöltet.

2020. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :(
2020. ápr. 15. 19:17
 3/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
31%
Megérdemled.
2020. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Lelépnék. Ha már nyolc hónap után ennyire nem figyel rád, mi lesz pár év múlva?
2020. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem írtál semmit arról, hogy pontosan miért érzed magad egyedül, vajon mennyire tesz keveset a férfi, vagy csak a te igényeid teljesen mások, mint amit ő nyújt. De annyira nem is fontos, hiszen az a lényeg, hogy a saját boldogságodat neked kell biztosítanod magadnak azzal, hogy olyan férfival leszel együtt, akinek a cselekedetei pont, vagy minél inkább megfelelőek neked.

Szerintem mégegyszer beszélj vele erről, mondd el neki, hogy te azon gondolkodsz, hogy elhagyod, mivel nagyon rosszul érzed magad a kapcsolatban ezért, meg ezért, meg ezért. Szeretnéd most utoljára kérni, és kérdezni, hogy vajon a kedvedért változtatna-e ezeken a dolgokon, hogy boldogabb légy. A válasza, illetve a jövőbeli tapasztalataid alapján lépj le, ha nem vagy boldog!

2020. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondolom , hogyha most ez van mi lesz kesőbb???

És talán igen megérdemlem .... de nem baj! jó tanulság volt !

2020. ápr. 15. 19:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem értek egyet az előzőekkel, hogy azonnal tovább kell állni. Semmit nem írtál a probléma mibenlétéről; lehet, hogy semmiségről van szó, de az is, hogy megoldhatatlan a helyzet. Mielőtt szakítanál mindenképp mondd el neki, hogy ez így neked nem működik és próbáld vele megbeszélni.
2020. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről , de semmi változás .... Egésznap telefonál- jó elfoglalt megértem , de ha van is egy pici ideje ő inkább kondizni megy ........ 10 perce nincs rám ..... egésznap egyedül vagyok ...... és ez rosszulesik nekem , mert nehéz elhinnem, hogy egy napból 10 perc nem sok , de annyi nem jut nekem ......
2020. ápr. 15. 19:47
 9/11 anonim válasza:
Lépj tovább azok alapján amit leirtál, nem figyel rád beszéltél vele is nem tesz semmit hogy változtasson. Te boldogtalan vagy gondold meg jól akarod ezt?
2020. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes... Én azt hinném, h egy 50 éves pasi a csillagokat is lehozza az égről a 26 éves barátnőjének.

Szerintem másik nő van a dologban...

2020. ápr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!