Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egy külföldről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy külföldről hazalátogató fiú barátjával akar elmenni vásárolni a fővárosba. Nem örülök neki. Elengedjem?

Figyelt kérdés

Külföldről jön haza egy régi fiú barátja és el akarja vinni a barátnőmet a fővárosba vásárolgatni.

Én nagyon nem örülök és mondtam is ezt neki,de azt mondta,hogy régóta ismeri a srácot és csak barátok.

Én nem ismerem a srácot,a barátnőmmel is csak pár hónapja vagyunk együtt.

Mi 200 km-re lakunk Pesttől és kocsival felvinné.



Szerintetek rossz ötlet elengedni egy másik férfival vásárolgatni?


2020. ápr. 15. 20:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Oszt ugyan hol akarnak vásárolgatni a korona járvány közepén? Nincs is nyitva semmi..
2020. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Külföldről hazatérve 14 nap kötelező hatósági karantén.

Nem mennek azok sehová. ;)

2020. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Mit akar vásárolni? Ezeket veled is meg tudja venni. Veled is el tud menni ide-oda. Nézz utána a srácnak kicsit, addig ne engedd el senkivel se amíg nem ismered!
2020. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Budapesten lakom. Nem minden üzlet van nyitva. Inkább az élelmiszer, dohány, gyógyszertár, drogéria. Plázák, vendéglők, fagyizók, kávéházak, mozik, színházak stb. zárva.

Kijárási korlátozás van, tehát 200 km megtétele alatt alighanem megállítják a rendőrök és visszafordítják (rosszabb esetben megbírságolják). Hogy-hogy a barátra nem vonatkozik az országa korlátozása? Ott szabadon kószálgathat? Járvány van!!! Szexeljen odahaza.

2020. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az "elengedjem" kérdés elég erősre sikeredett. Tán az apja vagy? Nem. Az egy másik dolog, hogy a srácnak karanténban a helye és nincs nyitva semmi. A kérdés, hogy bízol-e a barátnődben, vagy egy ribinek tartod. Ez az igazi kérdés.
2020. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,lefelejtettem hogy májusban akarnak felmenni,amikor már nagyjából kezdenek kinyitni az üzletek. Ausztriában is lassan kezdenek nyitni
2020. ápr. 15. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Nos én nem engedném az tuti. Ha pedig azzal jönne, hogy nem vagyok az apja, hogy megtiltsam akkor viszont döntenie kellene, ki a fontosabb a párja vagy a barátja.


Mert ne haragudjunk de nekem eszembe sem jutna egy olyan nőt akinek párja van aki engem nem ismer egy egesznapos valamire elhivni. Ha jó barát és csak az, akkor gondolom szívesen megismerné a nő barátja párját nem? Vagy kettőjüket hívnám vagy egy kávéra, ebédre meghivnám, beszélnénk egy jót és ennyi. Mondjuk a barátnőd is szépen viselkedik ha neki ez normális. Te is mehetsz egy nővel akit ő nem ismer bárhová egész napra?

2020. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

A május nincs messze.

Ettől függetlenül: férfiként, én NEM egyeznék bele kettejük felautókázásra Budapestre még akkor sem, ha a járvánnyal kapcsolatosan minden korlátozást feloldanának (ami nem valószínű). Hívjon fel mindkettőtöket! Csodálom a lányt is, aki ezt megteszi (meg akarja tenni) nélküled.

2020. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Ez volt a csalimese mara, zarul Miki moka-tara.
2020. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Lehetséges, hogy májusban kinyit egy-két dolog, de a külföldről érkezetteknek akkor is karanténban lesz a helyük egyelőre. De jó mese volt.
2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!