Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok az apró dolgok, amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok az apró dolgok, amik egy párkapcsolatban nektek fontosak, és boldoggá tesznek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Empátia, ha fáj valami ne hisztinek titulálja a lelki bajomat = érzelmi érettség. Mondjuk ezek nem apró, hanem alap dolgok.. Hát.. apró dolgok? Figyeljen rám, hozzon virágot néha csak úgy, dícsérjen meg. Bár a figyelmesség is alap.
2020. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyeli,amit mondok neki és nem nyolcadjara jegyzi meg,hanem mondjuk már elsőre. Figyelmességek,akár egy kis csoki,vagy bármi,ami nem is nagy összegű dolog, de emlékezett rá,hogy szeretem..pl jácint. Mikor kikészíti a tanyeromat mielőtt megyek ebédelni,ha pl. ő hamarabb evett.. ha kávét hoz hétvégén reggel az ágyamba. Mármint magától... Hát ilyenek..
2020. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen van. Igazából úgy összességében az ha valaki a legrosszabb napokon is tesz néhány olyan gesztust amivel kifejezi, hogy szeret. Hogyha nem csak akkor tesz energiát a kapcsolatba amikor éppen minden jó nála, nem fáradt, nem stresszes stb. Meg ehhez szorosan kapcsolódik, hogy figyeljen rám, jegyezze meg amit mondok, amit szeretek. Hülye példával mondjuk hiába kedves gesztus, nem fogok örülni egy szál virágnak mert utálom a vágott virágot ami 3 nap múlva elhervad. Szép gesztus meg minden de egyértelműen nem figyel rám ha így akar meglepni és emiatt nem fogok örülni.

Hogyha konkrétan a saját kapcsolatomat nézzük akkor tudok írni néhány dolgot amit a párom csinál. Régóta együtt vagyunk már szóval nekem nem is a konkrét tettek jelentenek sokat, inkább a tény, hogy ennyi év után is ugyan azt az energiát rakja a kapcsolatba amit az elején. Lefőzi nekem a kávét reggel, ha hideg van akkor beindítja és felmelegíti a kocsimat, ha talál valamit a neten amiről tudja, hogy tetszene akkor elküldi, sokat dícsér külsőre és belsőre is stb. Ezeken kívül vannak "ösztönös" dolgok amik csak úgy jönnek neki, amik nem tervezett dolgok. Amikor éjszaka felébred és odabújik, félálomban keresi a kezemet, gyűlölöm a tömeget szóval ösztönösen keresi a leg átjárhatóbb helyet az emberek között stb. Igazából ezeknek örülök a legjobban mert ezekből tudom a legjobban, hogy szeret mert gondolkodás nélkül jönnek neki.

Ami még nekem fontos az az, hogy mindenből kiveszi a részét ami a közös életünket illeti. Legyen az anyagi dolog, házimunka, felelősség, bármilyen teendő. Soha nem úgy állt hozzá, hogy ez meg az "női dolog". Soha nem fogott vissza, mindig inkább tolt előre, hogy igen is érjem el az álomnak tűnő céljaimat is. Hiába a kedves gesztusok ha valaki az igazán nagy terheken nem osztozik veled. Hiába fejezi ki bizonyos módokon a szeretetét hogyha az élet nagy dolgaiban nem tudsz rá számítani. Szóval hiába főzi le neked a kávét, hiába lep meg sokszor hogyha anyagilag mondjuk nem tudsz rá számítani vagy rád marad az egész háztartás stb. Jók a kis dolgok, kellenek de nem sokat érnek ha pont a nagy dolgokban nem partner.

2020. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hu, utolso remekul osszefoglalta a lenyeget. Mert valoban, az apro dolgok boldogga tehetnek, de osszessegeben is egybe kell allnia annak a kapcsolatnak, ha hosszutavra tervezel.
2020. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem már azzal boldoggá tenne, ha elfogad. :)
2020. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A lehajtott WC tető. :)

És hogy tiszteljen, ez nagyon fontos.

2020. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami szignifikansan mas, mint az eddigi kapcsolataimban h nyugi van, nem jatszmazik, nincsenek krealt balhek, figyel ram, az igenyeimre, most 3 hete apol mert agyban kell lennem, ellatja a gyerekeket, megfoz, takarit, mert tudja h most neki "kell" beletenni tobbet. Amiota ismerem batorit, tamogat, orul a sikereimnek es felfele huz. Uez teljesen termeszetes az en reszemrol is az iranyaba. Kedveskedunk egymasnak, teszunk a kapcsolatert es kommunikalunk. Ez eredmenyezi azt, amivel kezdtem h nyugi van, bekesseg, szeretet. Meg inkabb azota miota osszehazasodtunk. Ugy kezeli ezt h en vagyok a felesege es a felesege boldogsaga az elso. Erezhetoen mas a statuszom miota elvett. Nekem stabilak az erzeseim hazassag nelkul is, de ugy tunik nala szintet leptunk ezzel. Viragot is surun kapok es naponta elmondjuk h szeretjuk egymast de nekem a legfontosabb az erzelmi stabilitas ebben a kapcsolatban, mindkettonk reszerol.
2020. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, szeretem a férjem egész lényét, az optimizmusát, a vidámságát, ahogy kezeli a dolgokat. Ez mind boldoggá tesz. Az is boldoggá tesz, amikor oszinten erdeklodik milyen napom volt, stb., meghallgat, odafigyel. Mivel tudom, hogy a koncentracioval bajban van, ezert meg jobban orommel tolt el, mikor emlekszik is, mit mondtam.

Szeretem, amikor pajkosan egymasra nezunk, amikor magahoz olel. Amikor velem osztja meg a gondjat. Amikor erezteti, hoyg fontos vagyok neki /pl amikor meg nem eltunk egyutt, akkor fontos volt neki, hogy elmenjek vele a családi eseményekre/.

Szeretem, amikor meglep valami apro figyelmesseggel - pl. odaakasztja a torolkozot a kádhoz, hogy ne kelljen hajlonganom erte...szeretem, hogy figyel rám - ha valamit elmondok neki, hogy ez rosszul esett, ezt nem igy kepzelem, akkor attol kezdve figyel, hogy nekem is jó legyen.


Ezek reszben aprosagok, reszben termeszetesnek venne az ember, de szerintem az is a szerelem kulcsa, hogy a párunk igyekezetét, apróságait észrevegyuk es megbecsuljuk, ne vegyuk termeszetesnek.

2020. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pénz,szex😂
2020. ápr. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ébredéskor összebújni és szerelmeskedni... Egész nap repkedek tőle...

Szeretem a tiszta tekintetét a szép barna szeméből sugárzó életet... Ezek boldoggá tesznek.

2020. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!