Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, több,mint 3 éve vagyunk együtt.Úgy alakult,hogy külön költöztem a szüleimtől egyedül.Így hát gondoltam barátommal összeköltözhetnénk hiszen úgyis így terveztük de ő nem akart. Persze mondtam ,hogy ettől még ugyanúgy élheti az életét meg nem kell rögtön összeházasodni de akkor sem.

Szerintetek ettől még komolyan gondolja velem hosszútávon vagy tényleg annyra szeret mint azt ő mondja?



2020. ápr. 15. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, miért nem akar?
2020. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem utolag visszanezve megijesztene huszevesen ilyen elkotelezodes. Akar husegesen is a kozos elet nyomasztana az egyeduleles es idonkenti ottalvas helyett.
2020. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok lenne még neki egy ilyen lépés vagy pénzt akar még gyűjteni, bármi lehet. Tőle kell megkérdezni az ilyeneket, csak ő tud rá válaszolni. Gyerünk kommunikálni, nem szabad találgatni ki mit gondolhat.


És igen, ettől még gondolhatja komolyan hosszútávon.

2020. ápr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Jézusom, mi azon a túl sok, hogy 3 év után végre minden nap együtt lehetsz a szerelmeddel? Kérdezô, Te is tudod, hogy csak dumál a pasi. Ha annyira nagyon szeretne meg komolyan gondolná veled, már ott lakna nálad.
2020. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebbe semmi. Még csak 20 éves. Ez meg egy elég komoly lépés. Nem mindenki akar, áll készen ennyire fiatalon összeköltözni. Szerintem ez pont az az eset ahol nem lehet hibáztatni, ne erőltesd.
2020. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal 19 éves korom óta vagyok együtt, mikor 20 voltam, ő is elköltözött otthonról és felmerült az összeköltözés gondolata, de én nem mentem bele. Nem azért, mert ne szerettem volna - 24 vagyok most, azóta is együtt vagyunk -, szimplán még nem álltam készen egy ilyen lépésre ennyi idősen. Most egy fél éve lakunk együtt, és nagyon jó minden, de ha erre akkor került volna sor, akkor szerintem akár a kapcsolatunk is ráment volna. Ne erőltesd és ne hibáztasd, még szimplán nem érett meg egy ilyen dologra.


24/L

2020. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%

Na pont emiatt az idióta gyerekes viselkedés miatt nem kezdek soha velem egyidős pasival. Akárki akárkit mond, nem normális. Három év után 20 évesen nem gyerek, hogy féljen ettől. Ha meg fél, akkor keressen dugópajtit, ne pedig komoly barátnőt.

21L

2020. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%

De mit mond, miért nem akar?

Amugy szerintem gáz. 3 év után ha összeköltözni se akar, akkor mi értelme?

2020. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolja komolyan, valszeg sehogy sem gondolja, csak elvan veled, kedvel téged, vonzódik hozzád szexuálisan, ezért veled van, de nincs kedve minden nap találkozni veled reggel-délben-este. A kérdés, hogy neked elfogadható-e ez a mentalitás. Ha teljesen máshogy álltok a jövőbeli terveitekkel, szakítás lesz. Kérdés, hogy elötte 1-5 évet csikorgatod-e a fogad, vagy hamar lépsz.
2020. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

20 évesen miért akartok papás-mamásat játszani? Ha karakán vagy, mond neki, hogy vegyen feleségül. Azt tudtad, hogy az összeköltözés a házasság halála? El lövitek a puskaport ideje korán, aztán kiég belőletek az a bizsergető érzés, hogy valakivel közös és komoly célok mentén, egy életre együtt legyél. Lehet lepontozni, kiröhögni, de az élet napi szinten bizonyít.


Ilyen idős korban még bőven csak udvarolni kellene, programokat szervezni stb. Végül is mindenki maga dönt a saját életéről. Én sosem szerettem volna összeköltözni senkivel sem, sőt heti 2-3 találkozónk volt, azok viszont érdekesek és izgalmasak voltak, Sőőőőőt, sosem aludtam egyik barátnőmnél sem. Viszont azóta már van mögöttünk egy 20 éve tartó jó házasság.


Aki felül a mai konzumidióta, "azonnal mindent" jeligére működő világnak, az meg is érdemli a sorsát. Addig oké, hogy szinte munka nélkül mindenhez hozzá jut az ember, na de mi lesz később? Erre azért várnám a választ...


A barátodat maximálisan megértem, ő még nem akar kiégni.


Egyébként miről szól szerinted az összeköltözés?

2020. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!