Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a párotok 2x is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a párotok 2x is nagyon berúgnak, akkor szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

20-on éves férfiról van szó,nem nagyon szokott inni,de tegyük 2x is úgy berúgna,hogy hányna,akkor szakítanátok vele?

Nem rendszeresek ezek a berúgások,max évente.

Úgy gondolnátok hogy majd kinövi ezt a bulis korszakot?

Huszonévesek többségére jellemző az ivós/bulizós korszak?


2020. ápr. 16. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy szakítanék... ha részegen ütne verne, vagy bunkó lenne velem, vagy léprelépne, akkor már igen. De azért mert évente párszor berúg és hányik is olyankor? Nem a világvége. Fiatal, had bulizzon, amíg csak ez a legnagyobb "gond" vele engem aztán nem érdekel. Én is eljárkálok koncertekre midnen héten (most mondjuk nem, k*va korona), meg nyáron fesztiválokra, van mikor jön velem, van mikor nem. Ez így van rendjén.

Nálunk pl szilveszterkor volt az, hogy a lelkem sok félét összeivott és egész január elsejét végighányta. Mindig simiztem a hátát, vittem neki vizet, estére rendeltem kaját. Másnap halálra szeretgetett, hogy milyen aranyos voltam vele, mikor ő olyan rosszul volt.


A bulizás nem az ördögtől való, az meg, hogy néha becsúszik 1-1 róka, szerintem nem olyan szörnyűség. De nyilván mindenki más, nekem belefér, páromnak is, ő is látott már szarabb állapotaimba.


22L , párom 24F, másfél éve együtt.

2020. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*félrelépne
2020. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ, neked mi fér bele. Én megmondanám hogy ez elég szánalmas. Egyébként ha évente 2x fordul ez elő de amúgy máskor nem, és jól megvagytok nem feltétlenül kell szakítani szerintem. Ha meg nagyon bulizós és ez neked nem jön be, akkor viszont lehet jobb elengedni mert mások az igényeitek. Nektek kell ezt tudni.
2020. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki, ha ilyen, de azért ez még nem szakítóok. A férjem 34, pont pár hete rúgott be úgy, hogy éjjel szaladgált ki a mosdóba hányni. Talán még a kapcsolatunk elején volt ilyen egy újévi buli után. Most ezért nem fogok elválni :D Én sem vagyok szent, velem is előfordult már hasonló, nem hiszem, hogy ettől rosszabb ember lennék. Amíg nem ez az általános, nem ez jelenti a bulizást és nem minden héten/nap történik, addig nem látok ebben semmi rosszat. Nyilván huszonévesen gyakoribb, aztán amikor komolyodik az ember is, a környezete is és az élethelyzete is, akkor ritkul, de nem hinném, hogy ez teljesen megszűnne valaha is, ha jár társaságba és nem veti meg az alkoholt.
2020. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is felöntött a garatra fiatalon a kelleténél jobban is néha.

Kinőtte.

Már sok-sok éve a férjem.

2020. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, te most komolyan gondolod, hogy ivós, bulizós korszaknak számít az, hogy évente 2 alkalommal túllő a célon, és részegre issza magát? Ha 1-2 hetente csinálná ezt, akkor még azt mondom, hogy bulizós időszakát éli, de a nagy többség ezt is ki szokta nőni.


Ha egyébként minden rendben van köztetek, és csak emiatt szakítanál vele, akkor hülyeséget csinálsz, de a te dolgod. Persze lehet, hogy hozzád sokkal jobban illene egy absztinens valaki, ha ennyire gondot okoz, hogy a párod évente 1-2x lerészegedik.

2020. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Azonnal válj el. Dobd ki!
2020. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Évi 2 hányós berúgásért akkor se szakítanék, ha soha nem nőné ki, ne viccelj már.
2020. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy!

Évi 2 buli nem a "bulizós típus". 😂 Milyen kis aranyos vagy.

A barátom és én bulizósok vagyunk/voltunk... Nekünk egy szintet emelt is a kapcsolatunkon, amikor egy jól sikerült buli után felváltva jártunk a mosdóba (22-23 évesen). 😅 De volt olyan, hogy csak a párom volt rosszul, akkor igyekeztem segíteni, hogy minél hamarabb jobban legyen. Méghogy ezért szakítani...

De kinek mi fér bele 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Már miért szakítanék? Te is azt írod, ez nem rendszeres. Majdnem minden huszonéves 1 évben egyszer berúg. Ez még nem számít rendszeres bulizásnak sem.
2020. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!