Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom ilyen helyzetben? 17/f

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy elszoktam járni bulizni és ilyenkor a a fiuk nagy része szerintem csajozni jár és énis azértmegyek többnyire viszont az a helyzet hogy ha odakell menni egy jó csajhoz egyszerüen lefagyok azon vagyok h elindulok d e ahogy közelebb érek nem akarok odamenni atol paázok h mivan ha visszautasit mert nekem az hogyha visszautasitanak nagyon rosszul érint és ezért nem merek közeledni ti ezt a gátlást hogyan küzditek le ??
2010. júl. 27. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem máshogy minthogy odamegyek hozzá és kész,másképp nem tudnák beszélgetni vele és ez a cél nem? :D egyszer úgyis oda kell majd menned egyhez,minél hamarabb annál jobb,tudom nem könnyű de meg kell próbálni és az hogy rosszul esik az mindenkinél így van nyugi,ha visszautasít hát istenem,van ilyen,az emberek 90%ával megtörténik ez
2010. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem előbb teszteld a lányt...ha rád néz,visszamosolyog, stb, akkor póbáld meg....Ne félj, mert akkor sose lesz csajod.
2010. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lesz még részed visszautasításban az életed során...

Eleve pluszpont, ha odamész, kezdeményezel...manapság ritka. Gondolj arra, hogy megpróbáltad, veszteni nem vesztesz vele. Legalább nem kell azon rágódnod, hogy mi lett volna, ha odamegyek...

2010. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Addig jó amig visszautasit.


Képzeld el hány kérdést kell majd feltenned, ha az egyik igent mond majd. :)

2010. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az elsö kommentelönek nagyon igaza van igen nehéz dolog de muszály megprobálni és a 4. nek is igaza van mert ha odamegyek nem rágook majd hogy milett volna ha... ha legközelebb partyzni megyek mindenképp odafogok menni gey lányho és letesztelem h viszamosolyog e :D
2010. júl. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!