Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bizarr dolog derült ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bizarr dolog derült ki a barátnőmről. Ti ezek után tudnátok folytatni? ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokat itthon töltöttem a home office miatt és úgy döntöttem hogy kitakarítom a lakásom. Van egy beépített szekrényünk, aminek egyik részén az én dolgaim, a másikon a barátnőm dolgai vannak. Gondoltam kitakarítom ezt is, ezért kiszedtem minden holmit hogy rendet is tudjak tenni. A kezembe került egy névtelen boríték, benne pedig egy első ránézésre szerződésnek tűnő valami. Először nem foglalkoztam vele, kb. pár órával később néztem meg hogy mi is az. A tartalma megdöbbentő volt:


4 évvel ezelőtt a barátnőm és én még nem voltunk együtt. Ekkor ő még csak 20 éves volt és egy akkori kollégája, egy 50 éves pasas nagyon rá volt állva a munkahelyén. Nem kamu, pontosan 1 millió Ft-ot ajánlott fel a barátnőmnek egy egyhetes közösen együtt töltött időért cserébe, amikor a pasi szexelhet vele gond nélkül. A levélből nem derül ki hogy mi lett belőle, de amikor a barátnőm számonkértem, bevallotta. Egész pontosan 1,3 milliót kapott és egy héten keresztül a pasas nyaralójában voltak és vadul szexeltek, konkrétan a férfi bármit megtehetett vele.


Eléggé lelombozott ez. 4 éve volt ugyan, de most szíven ütött.


Ti mit tennétek a helyemben?


27F


2020. ápr. 16. 20:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék, hogy velem ingyen megteszi. Viccen kívül, passz. Gondolkodnék rajta, az biztos. Becsületére legyen mondva, hogy bevallotta. Vajon most hogy gondolkodik minderről?
2020. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

"4 évvel ezelőtt a barátnőm és én még nem voltunk együtt"

Nem voltatok együtt.... Mit számít?

2020. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%
x hete vagy együtt vele az x*1.3M
2020. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Én abban a pillanatban kiábrándulnék belőle. Tudom, hogy ez a múlt, de nálam az ilyesmi elvi kérdés. Nem bírom a gold digger, illetve laza erkölcsű nőket. Tök mindegy, hogy 4 éve történt az eset.
2020. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#1

A tettét nem bánta meg, csak azt hogy nekem nem mondta el. Kérdeztem hogy mégis mi szükséged volt ennyi pénzre? A szülei fizették az egyetemet meg minden kiadását. Annyit mondott hogy kicsit jobban akart élni, bulizgatni, fesztiválra menni, stb. Vicc.

2020. ápr. 16. 20:43
 6/31 anonim ***** válasza:
39%

Nőként mondom, en is voltam hasonlo helyzetben. Annyi kulonbseggel h amikor ismerkedtem a parommal magamtol el mondtam neki,nehogy kesobb deruljon ki.

Nem voltatok még egyutt, fiatal volt. Ha szeretitek egymast ez semmin nem valtoztat :)

2020. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%
Qrvából nem lesz a legjobb feleség. Hiába nem a kapcsolat alatt történt, de a képe összetört benned, amit bár konkrétan nem vétett ellened semmit, neki kell összerakni. Nem lesz hozzá türelme, csak vitázni fogtok.
2020. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Mit érdekelnek mások, ha te már kb leírtad őt?

Ha neked nem tetszik, akkor mindig ott fogja szúrni az oldalad az évek során, aminek sosincs jó vége...

2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Tudod hogy van a mondás, "minden nőnél megvan az az összeg".


És tényleg nem egy ilyenről hallottam már, az arab sejk felajánl rengeteg pénzt csak kúrhassa egy hétig a luxus yachtán.


Valószínűleg az sem akadályozta volna meg ha éppen párja van, mert hát mennyi pénz az már, és a nők ilyen pénzéhes érdekhajhász kígyók. Nem szabad megbízni egyikben sem.

2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Utolso vagyok. En nehez anyagi helyzetbe voltam ezert alakult igy.
2020. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!