Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kellett volna magamtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellett volna magamtól jönnie, hogy jobban, kimutassam az érzéseimet, vagy úgymond "elvárható" lett volna a részemről, hogy mondja legalább egyszer, hogy baj van, beszéljük meg, változtassunk ezeken a dolgokon?

Figyelt kérdés

Szakitott a baràtnőm. Azzal az indokkal, hogy nem adtam neki elég figyelmet, nem voltam vele romantikus nem mutattam ki az érzéseimet felé. Ezzel egyet is értek, nem haragszom rá, mert igaza van. Viszont előtte egyszer se mondta hogy valami baj lenne, és én is csak a szakítás után ébredtem rá ezekre hogy igaza van. Egy dolog bánt hogy mint ha nem is akarná megoldani már a dolgot, egyszer se "figyelmeztetett" hogy ez így neki nem jó, hanem csak, bumm vége, ennyi volt.

Minta egyetlen esély se adna a bizonyításra hogy, hogy kimutassam jobban mit érzek.

Ha tényleg szeret, nem kellett volna jeleznie, hogy mint változtassak, és nem csak így eldobni?


2020. ápr. 18. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól gondolod , ha valaki igazán szeret, akkor jelez hogy hello itt valami nincs rendben.
2020. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg ő figyelmeztett, a maga módján, de te nem figyeltél rá, és elege lett.

Ha tényleg szereted, nem kellett volna egyértelműnek lennie, hogy ezt kimutasd?

2020. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ha ilyen probléma lép fel két ember között, akkor a további esetek valamelyike igaz:

1. Nem szeret eléggé, nem érdeklem eléggé.

2. Ilyen típus.


Viszont én nem vagyok ilyen típus és nekem ez nem jó. Igen, lehet róla beszélgetni, de őszintén, milyen figyelem az, amit így csikarok ki belőle? Milyen romantika az, amit kierőltetek, mert magától nem jön, de ő kedvesen tetteti magát a kedvemért (eleinte, amíg tart a rózsaszín köd, utána már a romantikus pasik is szarnak bele, nemhogy az ilyen halvérűek, mint te).


Vannak dolgok, amiket nem lehet megbeszélni. Itt nem arról van szó, hogy nem hajtod le magad után a wc ülőkét, hanem hogy eltérőek az igényeitek.

2020. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Romantikus alkat tényleg nem vagyok, nem én vagyok az aki este beállít egy rózsával pl.

Meg nekem nem feltétlenül fontos kézen fogva sétálni az utcán mindig. Azért írom ezeket mert, ő ilyesmiket hozott fel példának.

De amúgy a saját korosztályomhoz képest pont hogy érzelmesebb vagyok, mint az átlag. 22 és 23 évesek vagyunk.


Hozzátartozik a sztorihoz hogy mindketten vendéglátózunk, igen kollégák is vagyunk, így a rengeteg munka mellett, nagy ritkán volt igazi közös programunk.

2020. ápr. 18. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha megker hogy valtoztass akkor meg lehet nem hiszi el hogy szivbol jon. Kisebb dolgokat fel lehet roni es atbeszelni de ha ugy erzi sehogy nem kapta meg a figyelmet tobb fronton akkor sztem igaza van, nem akkor kell felebredni amikor mar szakitanak veled. Raadasul sokan csak utolag jonnek ra mennyire hianyoztak dolgok a kapcsolatbol. Nekem pl sokaig tartott mig megfogalmaztam hogy az exem tulkeppen magatol ertetodonek vett. Inkabb olyanok lettunk mint a lakotarsak vagy uzlettarsak, nem volt neg az az erzelni melegseg. Amikor ajendekot vett (es Isten latja lelkemet nekem nem ez a fontos fokmero,es nem tortent gyakran kb egy kezemen meg lehetne számolni) kb elvarra a dicseretet, mert hogy mennyibe került az ajándék, nem azt nezte hogy en mennyire orulok neki.
2020. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ez a gyakori, itt mindig a férfi a hibás.
2020. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg figyelmeztetett, csak arra sem figyeltél oda.
2020. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek,ha most megpróbálom kimutatni jobban hogy mit érzek,romantikusabbnak lenni,meg több programot szervezni...akkor az még érhet valamit,vagy már veszett ügy?
2020. ápr. 18. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
8ra: veszett ügy. Ha veled akarna lenni az exed, akkor nem hagyott volna el. Nem szeret már. Te magad írtad, hogy ha szeretne, helyre akarná hozni a kapcsolatotokat, és nem eldobná.
2020. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!