Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gyanúsan viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gyanúsan viselkedik, mit gondoltok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kissé kacifántos a történetünk.

Munkahelyen ismerkedtünk meg, csak ő másik részen dolgozik, nem látjuk mindig egymást.

Ő kezdeményezett, közösségi oldalon is bejelölt, ahol láttam házas és van két nagyobbacska (10 és 11 éves) gyereke.

Én először el is utasítottam emiatt, de nekem azt mondta külön vannak fél éve, nem élnek együtt és nem is volt azóta senkivel.

Kitartónak tűnt, elkezdtünk randizgatni, mondhatni végül összejöttünk.

Csakhogy egyik nap mikor cseteltünk és munka után voltam otthon, írtam neki elég fáradt és álmos vagyok. Erre írta 10 perccel később hogy szívesen megmaszírozná a vállam. Később, órák múlva válaszoltam (kissé bealudtam), hogy megmaszírozhatná az egész hátamat. Erre azt írta vissza, hogy én ezt hogy értem, hogy ő nem válaszolt nekem üzenetben. Írtam neki hogy de igen, csináltam is képernyőfotót és elküldtem neki. Erre írtam hogy oh ja igen, persze, ő azt gondolta nem válaszolt és hogy persze teljesen meg fog maszírozni.

Én kérdeztem hogy talán véletlen nekem küldte-e azt az üzit amiben felajánlja a vállmasszast, és másnak akarta elküldeni? Azt válaszolta nem, nekem akarta küldeni. Kérdeztem miért nem emlékezett rá? Írta hogy törli üzeneteit egy idő után. Kérdeztem miért törli? Mondta a gyerekei miatt mert néha használják telefonját.

Ez nekem gyanús, rossz érzésem van.

Attól tartok, kamuzik nekem, és egy másik lánynak akarta elküldeni azt az üzit, és azért nem emlékezett rá hogy azt nekem írta végül.

Attól is tartok, valójában azért törli üzijeit mert attól tart más lányok akikkel találkozik vagy a felesége megláthatja és mégse élnek külön.


Ti mit gondoltok? Tényleg gyanús vagy csak én gondolom túl?


Én 28/N ő 35/F


Bocs hosszúságért, akinek nincs kedve ne olvassa végig, aki válaszol annak megköszönöm!



2020. ápr. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy foglalt faszi sosem lesz a megbízhatóság mintaképe. Ezt jegyezd meg egy életre, akkor kevesebb csalódás ér.
2020. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is gyanús.

Mégha az a része igaz is, hogy külön él a feleségétől, de a fotót szerintem tuti másnak akarta küldeni.


Általában véve, ha valaki fejében megszólal a vészcsengő, az sosem véletlen.

2020. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelek, hogy a feleségével van még es miatta törli az uziket.

Voltál már a lakásán? Abból sok minden kiderulne.

2020. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi egy helyen félreírtam, úgy értettem ő írta vissza azt hogy ''ó igen persze azt gondoltam nem válaszoltam, persze hogymeg foglak maszírozni''.

Fotót én küldtem, képernyőfotót arról hogy igenis válaszolt előzőleg.

2020. ápr. 18. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Én már futottam bele olyan házas pasiba, aki külön élt a feleségétől, csak éppen a neje nem tudott róla, hogy külön élnének.
2020. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy keverd le szépen.

Kétszer váltam már úgy, hogy volt szeretők, igazságos módon mind a kétszer rá is fáztam .

Végül szabad emberként találtam meg az igazit.

Tudod miért?

Mert, ha azt írta akár késő este, hogy masszírozzam meg a hátát, hát kocsiba ültem és mentem, mert mehettem.


Ez a fazon vagy hazudik a családi helyzetéről, vagy több vasat tart a tűzben.

Hívd fel este 9- kor, vagy hétvégén, hogy sétáljatok egyet!

Nem fogja felvenni se, menni meg főleg nem!

UI: hogy áll a válás, beadták már?

2020. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!