Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normális, ha az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális, ha az ex néha írogat a szülőknek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottak, mi kb azóta vagyunk együtt és pár hetente az ex ráír az ex-anyósra hogy hogy van. Most a koronavirus miatt hazaköltözött és elméletileg talált pár cuccot, ami a páromé és megkérdezte az ex-anyóst, hogy vajon párom tartana-e rá igényt. Mivel törölte a számát mindenhonnan, "ez a mód van csak ", hogy megkérdezze, de szerintem csak vissza akarja édesgetni magát a családba, mivel 10 évig voltak együtt. Ha párom számát törölte, vajon a többi családtagét miért nem?
2020. ápr. 19. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 évig együtt voltak, akkor ott már a család része volt. Szerintem normális, hogy nem szakította meg velük a kapcsolatot. Nekem is volt olyan exem, akiknél rengeteg időt töltöttem, szinte része voltam a családnak, és az anyukájával, aki nagyon kedvelt engem, többször is találkoztam, vagy felhívtam, hogy hogy van. A srác már nem lakott otthon, vele nem találkozgattam, de nem haragban váltunk el, ezért senkit nem zavart ez, még a későbbi feleségét sem. Sőt, a húgával is szoktunk néha beszélgetni, aki szintén kedvelt.
2020. ápr. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Akármeddig.


Nem tudom, te hány éves vagy, de úgy 20 fölött már illene annyira érettnek lenni, hogy tudd: a szakítás nem azt jelenti, hogy felgyújtod magad mögött a világot. És azt is illene felfogni, hogy attól, mert ő veled járt, attól még egy önálló ember, akinek vannak önálló érzései, ismerősei, barátai. Ez kulturáltabb helyeken nem úgy megy, hogy szakítok, és onnantól megszűnik mindenki létezni, aki hozzá köthető.

Az meg, hogy te egy áskálódó, bizalmatlan kis fruska szintjén vagy, az egy másik kérdéskör.

2020. ápr. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abban a formaban normalis, ha csak az adott csaladtagokkal tartja a kapcsolatot, akikkel joban volt. Az lenne gaz, ha allandoan a szulokon keresni a parodat, direkt akkor szervezne a szulovel talalkat, amikor a parod is ott van meg ilyenek es full egyertelmu lenne a szandek. De ha nem errol van szo, egyetertek az elozoekkel. Szerintem nincs gond azzal, hogy most talalt par regi cuccot, amire rakerdez, kellenek-e... Ez nem jelenti azt, hogy a paroddal akar talalkozni, lehet csak ledobja majd a cuccokat az anyjanal es kesz.
2020. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nincs közös gyerek egyáltalán nem nornalis. Ne az exem családjáról keressek már barátokat. Pláne, hogy hogyan esik ez a jelenlegi párnak, hogy a párja anyja a volt barátnővel beszél.. Szerintem ez egyáltalán nem korrekt

Nem kell ehhez féltékenynek lenni, egyszerűen ha életed egy szakaszát lezárod, nem kell vissza-vissza nyúlni oda, ahova már semmi közöd nincs. Nem. Az anyja barátnőjek~nt volt jelen az adott hölgy a családban, hanem a fiú párjaként. Ez a titulus megszűnt, nincs keresnivalója ott.

2020. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!