Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve nem tudom elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve nem tudom elfelejteni, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Még 15 éves koromban összeismerkedtem egy fiúval, ő jóval nagyobb volt, mint én, randizgattunk párszor és nagyon egymásra voltunk hangolódva. Ő ismertette meg velem a szexualitás alappilléreit, de amúgy nem szexeltünk soha,azóta sem. Úgy gondolom, hogy 15 évesen annyira mély benyomást tett bennem, hogy azért nem tudom még most sem kiverni a fejemből, pedig már 5 éve kapcsolatban élek mással. Az 5 éves kapcsolatom alatt jópárszor beszéltem az illetővel, sőt még egyszer találkoztunk is, de egy ideje letiltottam minden felületen, mert gondoltam így el tudom felejteni. Hát nem ment. Minden nap eszembe jut. Kezdek teljesen tanácstalan lenni.

2020. ápr. 19. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szegény pasid.
2020. ápr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Én először is azon kezdenék el gondolkodni hogy miért volt EKKORA hatással rád. Az első szerelem mindenkinek fontos élmény nem is biztos hogy el kéne felejtened. Máemint mint emléket. Az életed része ez a dolog, nem feltétlen kell kitörölni és minnél jobban akarod annál jobban nem fog menni.

Gondold végig mi az ami miatt ennyire...

És arra is gondolj hogy ő ma már valszeg nem ugyanaz az ember, nem ugyanolyan mint anno.

Egyébként nekem is van olyan ember az életemben akit nem tudok elfelejteni, nem vagyok belé szerelmes, sose voltam de valamilyen szinten első emlék, első tapasztalat szívügyekben és azóta is majdnem napi szinten gondolok rá. Nem akarok már tőle semmit, nem beszélek vele, néha látom a városban és gyakorta eszembe jut. Ennyi. Nem érzem bünnek. Ráadasul sosem voltunk igazán együtt.

2020. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Teljesen jól működik a kapcsolatunk, ő is tudott erről a dologról. Csak egy éve azt mondtam neki, hogy már sikerült teljesen kizárnom a fejemből.
2020. ápr. 19. 08:47
 4/14 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak

Köszi a választ! Az az igazság, hogy szerelmes sem voltam bele, nem is jártunk, se semmi.

Gondolkodtam sokat a miértjén, és mindig arra jutottam, hogy túl fiatal voltam és az erőteljes személyisége égett ennyire bele a naív fejembe.

2020. ápr. 19. 08:50
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én még 25 év után is szoktam az első nagy szerelmemre gondolni. Pedig már van 2 gyerekem. Ezzel sokan így vannak..
2020. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát elég ijesztő arra gondolni, hogy egész életemben végigkísérhet...
2020. ápr. 19. 09:01
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Mi azzal a baj, hogy eszedbe jut időnként? Része volt az életednek, sőt fontos része, mert új dolgokba vezetett be. Senki sem felejti el az ilyeneket.
2020. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked az a bajod, hogy rendes kapcsolat nem alakult ki köztetek. Nem ismerted meg, hogy abban hogyan viselkedik, és emiatt felruházod a képzeletedben mindenfélével, amik valójában nem is jellemzőek rá. A beteljesületlen dolgok az emberek nagyrészének a fantáziáját működésben tudják akármeddig tartani. Ha anno összejöttetek volna rendesen, most nem àlmodoznál már róla, mert mostanra tudnád, hogy ugyanolyan hibákkal teli hús-vér ember, mint a többi. Ideje felébredni az álomvilágból.
2020. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, minden szavad igaz. Tényleg a kíváncsiság az, ami miatt nem tudtam elengedni. Igyekszem felébreszteni magam. Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 19. 10:24
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem hogy el kellene felejteni azt, akivel megismerted a szexualitás alappiléreit. Én sem felejtettem el. Pedig lassan 30 éve volt.
2020. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!