Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat akarok vele lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok vele lenni? Baj ez?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, az elején mindenhova csak ketten mentünk rólunk szólt minden. És én ezt is szeretem csak ketten romantikusan. Bár annyira nem sokszor volt hogy mentünk valahova a munka miatt, meg aztán jött a rossz idő. Szóval két kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk valahol ketten. Viszont most ki találta és mindig azt hozza fel hogy ő szeretne másokkal menni de úgyhogy én is mennék, szóval kirándulni, túrázni vagy vásárolni stb. az ő barátaival együtt. Ami nekem elég furcsa mert akkor hova lesz a romantika? Mintha nem akarna velem lenni már. De azt mondja hogy neki a szülei is mindig együtt mentek mindenhova a barátokkal meg mikor ő kicsi volt akkor is. És neki nagyon tetszett úgy. Viszont nekem teljesen máshogy volt csak a családdal mentünk mindenhova nem jöttek velünk a család barátok se rokonok. Ezért sokat veszekszünk nagyon.

Nyilván nekem is kell hobbi vagy bármi külön, de az hogy mikor szabadidőnk van és velünk jön más is én azt nem birom elfogadni,főleg hogy nem igazán szeretem a legjobb barátját. Rossz lennék ezért vagy nem vagyunk egymáshoz valóak?


2020. ápr. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Férfiként én is inkább csak a párommal mennék, ha lenne. De olykor-olykor jó egy ilyen baráti körben töltött kimozdulás is!
2020. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ő a veled töltött programokat ezentúl szinte mindig a barátait bevonva szeretné eltölteni, vagy csak x időnként szeretné, ha a veled ÉS a barátaival IS lehetne egyszerre? Ez (számomra) nem derül ki a leírásodból.

Ha csak időnként szeretné, az teljesen normális dolog, szerintem az a nem normális, amikor a párod barátiat szinte egyáltalán nem ismered és szóba se tudsz állni velük, sose látod őket, mert mégis csak a párod életének részét képzik, minimálisan szerintem ismerni kell a barátait, és tudni kell velük is szórakozni, kikapcsolódni. De ha a házon kívül töltött programok nagy részére szeretné hurcolni a barátait, az már szerintem sem normális, a párkapcsolat azért párkapcsolat, mert egy pár vesz részt benne. Szerintem érdemes lenne ezt megbeszélned vele, hogy pontosan hogyan is értette a dolgot.

2020. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy az ilyen progarom is jók tudnak lenni. Oké ez nem a romantikáról szól, de együtt kikapcsolódtok és jól érzitek magatokat másokkal. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az normális, ha csak így akar kimozdulni és ketten már sehova se mentek. Szerintem beleférnek az ilyen programok, ezen nem éri meg veszekedni.
2020. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezd megunni. Nem csoda. Nem kell bekorlátozni a másikat, mert elmenekül.
2020. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan romantikázni. Találd mwg az örömöt a közös társas programokban is. Ne legyél kullancs, ne akard bezárni. Hidd el, az a pár csók, vagy érintés a kiránduláson is jól fog esni.
2020. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak nem nagyon tudok azonosulni a barátaival. Nekik minden a piáról szól én meg más vagyok. A barátom is eléggé szereti de nyilván nem tiltom meg hogy ne igyon csak a barátai bele viszik mindig, én csak tudom hogy más lenne ha a barátai is mások lennének akkor szivesen mennék velük. Plusz van vagy 13 év korkülönbség köztem és köztük.
2020. ápr. 19. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Én azokat a párokat nem értem akik nonstop egymás seggébe vannak. Mire jó ez? Ha folyton együtt vagytok könnyű megunni a másikat meg nincsenek emberek az életedben rajta kívül? Ez olyan mintha csak körülötte forogna a világod. Nincsenek barátaid, családid akikkel szívesen töltenél ideőt? Vagy csak magaddal?

A romantika nem fog kiveszni ha tesztek érte. De az nem megoldás hogy mindenhova nonstop együtt. Elég fullasztó lehet...en nem bírnám...szerintem az embernek igénye van másokra is nem csak a párjára...

2020. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De csak a barátaim messze laknak tőlünk meg sokat dolgoznak ők is. A családomhoz szoktam járni néha, de nem nagyon szereti mert nincsenek jó viszonyban. Néha úgy érzem ő simán mehet szerinte mindenhova, de ő engem soha nem szivesen enged sehova.
2020. ápr. 19. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Félő, hogy csúnyán csúsztatsz! Neked nem kirándulással, házibulival van bajod, hanem a kocsma túrákkal. Ha 13 évvel idősebb nálad akkor már rég nem buli ivó, ez nem csoda, hogy aggaszt!
2020. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen inkább azzal van itt a probléma, bár mondta sokszor ha lesz gyerek akkor máshogy lesz. Csak nem értem miért az kell hozzá.
2020. ápr. 19. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!