Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a pasim kiakadása hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a pasim kiakadása hogy szomorkodom amiatt mert szomorkodik a másik pasi aki helyett választottam?

Figyelt kérdés
Szoros verseny volt. Mindkettőt megszerettem végül "A" mellett voksoltam ez nem volt kérdés de "B" szomorú és én nagyon sajnálom őt. Mindketőt már korábbról ismertem de csak most alakultak ki az érzelmek. És látja a párom hogy szomorú vagyok és hogy beszélek "B"-vel mert tudom hogy az is több mintha ignorálnám. A pasim meg kiakadt ezen. Az "A" volt már a kezdeteknél os a befutó csak nyilván mást is kedvelhet a másik.

2020. ápr. 19. 21:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nem szoktam szomorú lenni én se egy masik nő miatt. Nem normális dolog amit csinálsz.
2020. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
A "B" pasi iránt is érzel valamit, vagy csak sajnálatból beszélsz még vele?
2020. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen, teljesen jogos.
2020. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen jogos! Valójában marhára tetszik neked, hogy "B" padlót fogott miattad. Kulturáltan kéne közölni "B"-vel, hogy így döntöttél és neki most az lesz a legjobb, ha nem beszéltek egy darabig. Adjon magának 3-4 hónapot, hogy lecsituljanak benne a dolgok.
2020. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Jogos. Jézusom engedd akkor el a B-t, mert hamarosan A is otthagy a fenébe, azt pisloghatsz.
2020. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Szerinted nem normális az hogy van egy régebben ismert személy akit megkedveltem és most sajnálom és "megszakad" a szívem mert látom mekkora pofon neki hogy nem őt választottam és szeretnék figyelmet szentelni neki hogy jobb legyen?



Idővel biztos túl lesz rajta de 1 hónapja vagyok kapcsolatban és most még fájó. A pasim szerintem lehetne kis belátással és picit lehetne türelmesebb. Újra leírom nem bántam meg a döntést csak azért rossz na.

2020. ápr. 19. 21:32
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezért nem kell versenyt rendezni jelöltek között a párkeresésből, mert akkor ez lesz a vége.
2020. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, attól nem lesz jobb Bnek, hogy dumalsz vele, épp ellenkezőleg. Csak áltatod, hitegeted. Azt fogja hinni, hogy nem engedted el teljesen és esetleg meg fogod csalni vele At, vagy inkább mégis őt választod. Ezzel csak ártasz neki, nagyon sokat.

Amit te mondasz akkor lenne oké, ha már régóta barátok lennétek, és te soha nem akartál volna tőle semmit. De itt nem erről van szó, hisz ő is "versenyző" volt és ezzel ő is tökéletesen tisztában van. Sőt, jelenleg úgy teszel, mintha még mindig versenyben lenne.

2020. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Kislány az a baj hogy direkt nem fogod fel.


A csávó szomorú mert nem az ő farkát szopod. Ez a pasidnak rosszul esik, ahogy neked is rosszul esne hogyha tényleg szerelmes lennél és nem hulyitenel embereket az, ha a szerelmed szomorú lenne azert mert Julcsi az otodiken szomorú hogy most téged dug a pasid és nem őt.


Kicsit most erősebben írtam le de erről van szó.


Illetve nincs szó, mert örülj hogy olyan mamlasz pasid van akivel ezt megteheted

2020. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

De melóhelyen van a "B".

Mindig találkozunk, sőt van hogy együtt folgozunk egy projekten. Higgyétek el hogy "A" volt mindig is én éreztem csak persze a párkeresés nem egyszerű. Ritkán beszélünk azt inkább meló miatt értsétek de persze néha más is szóbajön.

2020. ápr. 19. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!