Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan akinek kényszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek kényszeres féltékeny a barátnője?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt, soha nem csaltam meg és szegény nagyon szenved tőle. Hála nem hagyja eluralkodni, de látszik rajta amikor elönti. Elmúlik valamikor? Mitől lehet? Esetleges gyógymódok?
2020. ápr. 19. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2020. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted van oka féltékenykedni?
2020. ápr. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,bár próbalom elnyomni. És el is mondom a miértjét. Amikor még nem találkoztunk,de ő már szerelmet vallott maximálisan bíztam benne. Aztán derültek ki dolgok. Az 1. még nem talizunk de már szerelmet vallott blabla,közben az exehez járt dugni 2.,hogy amikor már együtt éltünk ő egy rendezvényen dolgozott és a pultosnőnek csapta a szelet,majd írt is neki már otthonról. 3. egy roma ribi aki rávolt akadva és küldte a meztelen fotókat a sunájárol is ez a majom meg még írta is neki ha épp bugyis képet kapott,hogy sok a ruha. 4.exe kérte a tel.számát mondjuk őt lerázta,hogy nem adja meg,hagyja békén.5. egy régi csaj aki anno lerázta de ez a majom akart tőle valamit,ráírt ez meg totál felpörgött.kérdeztem ki ez és azt mondta csak lány barát volt. De kiderült,hogy nem csak vagyis részeről nem csak. Ezen veszekedtünk egy nagyot mert minden egyszerre jött ki belőlem. Kiabáltam,hogy a 6 együtt töltött évben annyiszor hazudott a pofámba,hogy most elég és én befejeztem,nem vagyok kíváncsi az exei megjelenésere és nem fogom tűrni,főleg vakon végignézni ezt az egészet. Aztán picsogott,hogy ne hagyjam el. Elmagyaráztam neki utoljára,hogy én nem beszélek exekkel,sem újakkal,kerülöm ezeket a helyzeteket és ezt viszont is elvárom. Ha nem megy,akkor keressen olyat akit hülyének nézhet.

Szóval lehet vakon bízni,de nem érdemes.Inkább legyen az ember résen mint átverve. Szerintem. Nem csesztetem feleslegesen egyébként,tehát nem szívom napi szinten a vérét. Viszont ő is féltékeny rendesen.

2020. ápr. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. A rossz gyerekkorom miatt bizalmatlan vagyok mindenkivel. Próbálom nem mutatni de attól még az vagyok pedig semmi okot nem adott a párom. Közösen elmehettek párkapcsolati pszichológushoz ha vége a járványnak de nem biztos, hogy segít.
2020. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!