Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom mar nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy ideje problemam van a parkapcsolatommal. Negy eve vagyunk egyutt, de kb fel eve redukalodik az intimitas koztunk, mara mar akkor is morog, ha megsimogatom vagy meg akarom olelni. Ez aprosagnak tunhet, de pl husvetra sem kaptam tole egy csokit se meg semmit, a negy eves evfordulonkra sem (tolem kapott mindket alkalomkor). Nem tudom, mi tortenhetett, de nem szeret egy agyban sem aludni velem (sokat forgolodom meg horkolok, oke ezt meg tudom erteni). De korabban tok sokszor csak ugy spontan is osszebujtunk, most mar az sem... lefekvesnel sokszor nem var meg, amikor en agyba jovok, sokszor mar morog hogy almos, es nem akar mar se beszelgetni, se osszebujni. Probaltam korabban agyba menni, de az sem valtoztat a dolgon. Egy kezemen meg tudom szamolni lassan, mennyiszer jon el velem setalni vagy kirandulni (nagyon szeretek bicikli turakat csinalni). Arra hivatkozik, hogy en tul nagy tavokat megyek es neki faj mindene. Folyamatosan morog, semmi nem jo amit csinalok, ugy erzem hogy zavarja a jelenletem is. Probaltam ezeket a tudtara adni, de csak hummog, vagy meg megbis sertodik, es a vegen nekem kell mennem utana. Szeretem, szerettem ot, de mar nagyon kezdek belefaradni. Szerintetek mentheto, vagy mit lehetne tenni...?


Es most jon a plane, altalaban forditva szokott lenni, de o a lany es en a fiu. 35/30 evesek vagyunk (en vagyok a fiatalabb).


Ugy erzem, nem vagyok szeretve, bezarva nem tudok elni es lassan meghalok belulrol...


30/F



2020. ápr. 20. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a helyzet mint fordítva lenne. Már nem szeret téged, belekényelmesedett a dolgokba.
2020. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt kell mondanom, hogy nem így viselkedik aki szeret... ez ennyi volt, ne húzd tovább az időt.
2020. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. O azt mondja hogy szeret, de en ezt nem erzem...
2020. ápr. 20. 10:34
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Lehet egy kicsit azt kéne hogy érezze a hiányod. Ne nyúlj hozzá, ne bújj oda, ha nem akar veled aludni aludj 2 napig a kanapén, ebből vagy megérzi hogy kellesz neki még vagy tudatosul benne hogy nem szeret. Neked is jobb tudni mit akar.


23 L

2020. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy jo otlet, egy ideig nem megyek at most hozza (kulon lakunk)...
2020. ápr. 20. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idösekre nem mondjuk, hogy lany es fiu. Felnött emberek vagytok.


Mar nincs kedve ehhez a kapcsolathoz, vagy mert megunt, vagy mar masra vagyik.

Vagy valami gondja lehet, amiröl neked nem beszel.

2020. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Neked ebben az esetben sokkal fontosabbak lennének a tettei, mint az üres szavai!
2020. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Amikor velem viselkedett pont ugyan így az exem sőt még csunyabban, akkor már rég csalt és a másik akárkit,, szerette" és ezért ha el is viselt mert én tartottam el már nem akart tőlem ahogy te is írtad se a bujast se az ölelés csokor szexet semmit. És szintén külön ágyat akart mert h íze meg bogyi. Remélem nálad nem ez a helyzet, megmenteni nem tudod mert te akár még is szakadhatsz de az ő hozzá állásaval lehetetlen. Mert ehhez 2 ember kell. Ennél már csak rosszabb lesz, sajnálom. Állítsd választás elé megprobal újra olyan lenni mint amilyen volt akibe beleszerettel vagy vége, ha nem akar nem érdekli szakíts. Mert hamar leepulsz így mellette és tönkre mész.

Es ha ezt elmondtad neki légy te is tavolsagtarto h ő legyen az aki próbálkozik ne csak az h bólogat mosolyogva a kozeledesedre. Ne szólj hozzá ha beszél is hozzád pár szavakkal válaszolj, és így tovább ahogy most ő viselkedik veled. Ennek eredménye kepp vagy észre veszi h ez így nem jó vagy még kibírhatatlanabb lesz de akkor fixen fogod tudni h már rég nem szeret és nem akar tőled semmit. Hiaba is kamuzza h szeret meg minden happy, olyan magyarázatokat meg ne vegyél be tőle h fáradt/sokat dolgozik és azért bunkó, mert te is ugyan úgy fáradt vagy és dolgozol még is úgy bansz vele ahogy kell. Ha az ember a saját parjaban is csak a problémát látják és nem egy oaziskent tekint rá fix pontkent ebben a sz a r világban akkor inkább ne legyen, csak mert megszokta....

Minden jót, ha esetleg később frissitened az storyt hálás lennék érdekelne a vége. F/26

2020. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Most megprobalom ezt a tavolsagtartast. Igyekszem tok kotetlenul a sajat dolgaimat csinalni es elvezni. De ilyet mar csinaltam, hogy inkabb nem szoltam hozza/nem mondtam el semmit csak hummogtem, arra ugy reagalt hogy o sem szolt akkor hozzam...


Csalni biztos nem csal, nem ismerkedik senkivel, ennyire ismerem. Ki sem mozdul nagyon, evek ota depresszios, de az elejen sokkal jobb volt, es a kapcsolatert is tobbet tett. Kezdemenyezett, megfogta a kezem, meg ilyen "aprosagok"... nem tudom, hogy ez a kapcsolat eleje miatt volt, vagy mert akkor szeretett? Nem tudom...


Ami a kulonbseg volt az elejen, hogy akkor szedett fogamzasgatlot, most mar nem, ez okozhat esetleg ilyen durva valtozast? Ugy tudtam, a fogamzasgatlo pont hogy depressziot okozhat, nem forditva...

2020. ápr. 20. 12:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelenlegi helyzet: mintha csak olvasta volna a kerdest, delutan atjott hozzam, es meg biciklizni is eljott velem. :D (Pedig nem olvashatta, nem tud magyarul, nem is elunk Magyarorszagon)
2020. ápr. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!