Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig mindig ugrottam, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig ugrottam, amikor csettintett, szerintetek jól látom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, nagyon sok dolga van a kezdettől fogva, nem tudtunk együtt tölteni egy hétvégét se. Most húsvétkor végig nálunk volt, az jól sikerült. Korábban a járvány előtt mindig szombaton hazamentem és otthon ülhettem egész hétvégén. Amikor náluk voltam nem is főzött az anyukája, ebédre hazajöttünk. Most úgy lett volna, hogy itt van 3 napot a hétvégén, de anya szervezett programot szombatra, mert szerinte rámerőltette, hogy ne találkozzunk most hétvégén. Szerintetek jogos anyukám hozzáállása? Előtte egy fiú se alhatott nálunk.

21L



2020. ápr. 20. 11:34
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
40%
21 évesen még anyád mondja meg mit csinálj? Mi 21 évesen lakást vettünk, és azon lamentáltunk, hogy melyik sütőt vegyük meg.
2020. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
21 évesen jogodban áll elköltözni. De így az dirigál, aki fizet.
2020. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon jo vagy #1-es, rakd ki a falra. Csak kar, hogy senki nem kerdezte. Azert nem az az altalanos, hogy 21 evesen lakast vesznek az emberek, csomoan meg tanulnak, es igen, ahogy a masodik irta bizony anyadeknal anyadek szabalya szerint kell jatszani.

Amugymeg kérdező anyukad valoszinuleg latja, hogy ez a srac le se sz%r, de attol meg mondhatnad, h ne kavarjon, a te dolgod.

2020. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
19%
Mind2en egyetemre jartunk epp. 🤷‍♀️
2020. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a sztorit se, a kérdés címét se.

Ki csttint?

Mikor ugrották?.

A probléma, ha jól értem az anyukád ellenkezése.

De fél év alatt egy közös hétvége, nem túl komoly.

A barátod mennyire zavarja azt a szombati programot?

2020. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!