Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha távkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha távkapcsolatban vagyunk és nem tudunk miről beszélgetni/írni?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban vagyunk (70 km van közöttünk). Az ismerkedésünk elején folyton írt, keresett, érdeklődő volt. Aztán amikor "megszerzett", azóta szinte csak magáról beszél, tőlem max megkérdezi, hogy "mizu?" de kb ennyi. Eleinte én kérdezgettem, milyen napja volt, munkahelyén mi történt, szülei hogy vannak, stb. De már meguntam, mert ő kb semmit nem kérdez vissza. Így most annyi a beszélgetés kb, hogy "szia, mizu, semmi, itt se, oké (több óra némaság), megyek aludni, jóéjt, csók" és ennyi.

Ez normális? Egyébként ha hétvégén együtt vagyunk, akkor minden rendben.


2020. ápr. 20. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nekem úgy tűnik élőben sem tudnátok mit beszélni...
2020. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem muszáj minden nap beszélgetni a másikkal. Én ha elutazom hetekre külföldre azon kívül, hogy küldözgetek néha képeket és válaszolok kérdésekre... nem csinálok nagy ügyet a dologból. Esetleg ha történik velem valami érdekes akkor este azt lehet megosztom a párommal. De ha belegondolok, hogy most mi történne hasonló esetben? Szerintem napokig nem is keresnénk egymást. Ehhez két ember kell. Ha neked ez nem fér bele és te magasabb lángon pörgetnéd ezt az együttlevést.. akkor nem ő a megfelelő partner számodra. Szólhatsz neki, de ezen nehéz csak úgy változtatni. Ez nem döntés kérdése, hanem temperamentumé.
2020. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez kevés, mint apácazárdában a fitymacsattogás. Hülyét is kapnék, ha a partner nem lenne szellemi társam is, akivel jókat, nagyokat lehet beszélgetni, filózni. Gondold át, hogy boldog vagy-e egy ilyen kapcsolatban!
2020. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem igazán nevezhető kapcsolatnak, ha már 4 hónap után nincs miről beszélni, akkor veszett ügy szerintem, hétvégén meg gondolom szex van, azért van rendben minden. Nem is érdekled igazán őt ez alapján amit leírtál.
2020. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ezért szokták mondani (többek között), hogy távkapcsolat nem kapcsolat.


#1: De ott írja, hogy élőben minden rendben. Itt inkább a távolság a baj.

2020. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a távkapcsolat már csak ilyen értelmetlen fos
2020. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!