Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezet emelt rám?

Figyelt kérdés

Megütött a párom. Soha nem gondoltam volna.


Alkatrészt rendelt az autóhoz, és nem azt kapta amit rendelt. Átverték.


Mondtam neki hívja fel az illetőt, erre megütött hogy ne avatkozzak bele. Megrángatott majd pofon csapott és nem érzi hibázott.


Ti is szakítanátok?


2020. ápr. 21. 18:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy felmérgesedett de ennek nem kéne indoknak lennie megüssön.
2020. ápr. 21. 18:24
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd ott, agresszív állat, aki rajtad vezeti le a sikertelen vásárlás okozta frusztrációját.


Menekülj. De tényleg. Ez csak rosszabb lesz.

2020. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gyorsan húznék el onnan, hogy már csak az elsuhanó emlékemet látná.


Ajánlom, hogy nézz hasonló kérdéseket a témában, mert vannak. :D


Nem képes uralkodnia magán, az érzelmi intelligenciája egy kövér nulla. Most megütött és meg is fog ütni még.

Ha igazán szeretne nem is tenne ilyet.


Attól tartok, hogy bár jó, hogy ezt ide kiírtad, de meg fogsz neki bocsájtani és húzni fogjátok még egy darabig, amikoris emberi roncsként fog valaki kirángatni évek múltán egy rossz párkapcsolatból.



Szóval kérdésedre válaszolva: igen, kezet emelt rád és igen azonnal szakíts!

2020. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem indokolható azzal,hogy felmérgesedett.

Én biztosan ott hagynám, ha egyszer képes volt rá máskor is az lehet.

2020. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal pakolnék. Aki egyszer képes megütni, máskor is képes lesz ha majd megint felmérgesedik.
2020. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szakítanék, és nem érdekelne a bocsánatkérése se, így meg hogy még a problémát sem érti nem is állnék vele szóba többet, csak ha muszály köszönni, mert szembe jön az utcán.
2020. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ker bocsanatot. Azt mondja az en hibam volt. Szulei is hogy kiprovokaltam a pofont es hogy koltozzek haza.
2020. ápr. 21. 19:01
 8/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Akkor költözz haza!
2020. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kiprovokáltad", meg "a te hibád volt"...

Ez gyönyörű...

A kedves párod családjában a bántalmazás jól látható, hogy teljesen elfogadott viselkedés.

Fuss, és vissza se nézz! Ne magyarázkodj, csak csomagolj, és lépj le! És eszedbe ne jusson visszafogadni, ha később mégis utánad megy, és magyarázkodni kezd!

2020. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szeleburdi család:)

pattanj meg hamar, mert kapni fogsz még többet is. főleg ha a szülei is egyetértenek vele.

az én fiam még kicsi, de az alap hogy gyengébbet és lányokat nem üthet meg semmilyen okból.

2020. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!