Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így rendjén van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendjén van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel külön élünk, külön háztartáson vagyunk teljesen. Ha ő pl kér valamire tőlem pénzt, pl magándoki 10.ezer, új kabát 14 ezer, cipő 10 ezer, vagy csak épp le van égve és kell neki pár ezer ft, akkor én szívesen adok neki pénzt, vagy megyek vele és fizetek neki, természetesen nem kérem vissza a pénzt, mert nem a haverom hanem a párom.

Viszont ha én vagyok leégve, és kérek pénzt tőle, akkor ő csak kölcsön ad, várja vissza, és én szó nélkül vissza is adom, csak elgondolkodtam rajta hogy ez így rendjén van e.



2020. ápr. 22. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ilyen palimadár vagy, ezért részemről rendben van. Az én életemben ez semmit sem befolyásol.
2020. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincs rendben, hogy külön éltek, külön kasszan vagytok és tőled kér pénzt kabatra meg cipőre.
2020. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 ő nem nagyon melózik mert mindenhonnan eljon, de van egy csomó félre tett pénze, ami bőven fedezi a kiadásait. Meg most is akar egy csomó dolgot ami sok pénzbe fog kerülni majd, de már jött azzal a dumával hogy majd támogatnom kell őt, nehogy elfogyjon a pénze amíg nincs új állása.
2020. ápr. 22. 11:48
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon nincs rendben. Én egyik barátomtól sem kértem ilyet, még fiatalabb koromban sem. Az okés, hogy meghívjátok egymást erre-arra (de ennek is kölcsönösnek kell lennie...nem fillére kiszámolva nyílván), de ez nem az szint már.


33N

2020. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Sajnos hülyére vesz és asszisztálsz hozzá. Te tiszletettel tekintesz rá, fordítva ez nincs meg.
2020. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendjén, ha te úgy érzed, hogy ez nem igazságos.
2020. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromság. Ha külön kasszán vagytok, akkor legyetek külön kasszán. De akor nehogy már te adj neki pénzt erre meg arra. Ha le van égve az mondjuk más, vagy egy ajándék de az hogy rendszeresen te pénzeled hülyeség. És gáz. Főleg hogy azt írod van félretett pénze. Akkor költse azt, de nehogy már te tartsd el félig-meddig. Tessék dolgozni. Együttélés más kicsit, de akkor sem a párom fizetését költeném cipőre, max ha egy pár cipőm se lenne és SOS kéne, de gondolom nem erről van szó.
2020. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit palimadár szaga van a dolognak.
2020. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy szerintem úgy kéne, hogy költse a saját pénzét a dolgaira, utana ha esetleg elfogyna, akkor én adok neki ha kell, amíg nemlesz újra önálló fizetése. De szerinte ez így nem jó, mert neki fontos hogy legyen saját pénz a számláján, mert neki ez biztonságot ad.
2020. ápr. 22. 12:18
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, ha nem adsz, akkor jön az érzelmi terror, bezzeg a Juli párja ad, te meg nem. Ha visszaszólsz, akkor meg te "veszekszel", stb... Ismerem ezt a nőtípust. Nagyon sok ilyen van, számító önző liba. Azonnal lapát, mert tönkreteszi a lelkivilágod is egy idő után.
2020. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!