Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párodnak új ismerőse van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak új ismerőse van Facebookon aki ellenkező nemű, akkor rákérdezel hogy ki az illető?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudhatnám, hogy új ismerőse lett? :D mindig felirod egy papírra hogy kedden 152 ismerőse volt, szerdán meg már 153? :D
2020. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

#1

Pont ugyanez jutott az eszembe 😉

2020. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen NEM.

Mi normálisak vagyunk. ;)

2020. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
50%

Úr isten, valakinek ez hogy jut egyáltalán eszébe? :O

Meg számon tartja pl a gimis évekből megmaradt lány-ismerősöket és összeveti minden nap a párja fb-ban?

2020. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Igen meg szoktam kérdezni. Napi szinten leenőrzöm a facebook ismerősi listáját és excel táblázatot vezetek az ellenkező neműekről amikben a lájkok száma van feltüntetve egymás képei alatt. Elmegy vele napi 5 órám de megéri mert hát ettől működik egy kapcsolat nemdebár :)
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Súlyos bajok vannak
2020. ápr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Nekem nem lehet semmi közösségi oldalam. Így azt sem tudom, hogy neki van-e, és ha igen milyen és hol.
2020. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Ha éppen feltűnik valahogy (régen dobott ilyen értesítéseket a fb, hogy XY a ZW ismerőse lett, ma már nem tudom, van-e ilyen), akkor rákérdezek, de az azonos neműekre is, mert kíváncsi vagyok.

De általában az szokott lenni, hogy ha bejelöli őt valaki, akkor megkérdez engem, hogy tudom-e, ki az az illető, merthogy neki nem rémlik, de ha esetleg valami összejövetelen találkoztunk volna, vagy ilyesmi, akkor a névmemóriája nem az igazi, aztán lehet, hogy csak megfeledkezett róla. Részemről ugyanez, a "hátha te ismered" elv mentén ugyanígy megkérdezem, ha valaki olyan jelöl be.

2020. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#1 #2 nem tudom, nem rólam van szó, ha rólam lenne szó akkor nyilván írnék részleteket is, úgyhogy nekem ne dumáljatok össze vissza. Láttam már ilyet, fura volt, ezért kérdezem meg hogy mas szerint is gázos - e. Ennyi
2020. ápr. 23. 14:38
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 nemtudod hogy a párodnak van e köz.oldala?
2020. ápr. 23. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!