Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a női anomáliáról amikor egy nő azt mondja, hogy nem kell túl rendes, papucs pasi, ugyanakkor rengeteg sértődés van abból mikor a pasi nem azt monda amit a nő hallani akar vagy nincs oda a párjáért?

Figyelt kérdés

Fiúk , lányok mi a véleményetek erről??


Nemedet is írd oda please.



2020. ápr. 23. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez minden, csak nem anomália.

Egy normális ember társat akar. És a szememben egy bólogató kutya sem társ, meg az sem, aki folyamatosan szembemegy velem vagy bunkón fejezi ki magát.

2020. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Monnd már meg, mi az a papucs pasi szerinted?

Semmi anomália nincs itt. Az az ideális pár, akivel alapból főbb vonalakban egyezik az elképzelésünk, véleményünk.

2020. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Minden nő a kemény, határozott férfiakat szereti. Kapcsolatban megpróbálják megszelidíteni. Ha ez sikerül, akkor dobják, majd keresnek egy új határozott pasit. Ha nem sikerül, akkor duzzognak, de fogják a pasit foggal-körömmel.

Üdv.egy határozott pasi.

Nemed ( odaírtam, de minek kellett? :D)

2020. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudod megmondani a különbséget a papucs, és a normális férfi között, akkor neked sztem nem kell ilyen párkapcsolati gindokon aggódnod.


Ha ekkora megeroltetes elkepzelni a nők oldaláról a kapcsolatot, akkor gondolj erre úgy, hogy az anomáliáktól mentes racionális férfiak (🙄) sem szeretik, ha pl a barátaik igen-emberek, akik csak bologatnak mindenre, de azt sem, ha önzők, leszarják, ha meg bántják a másikat, és csak magukat helyezik előtérbe. Van arany középút is.

2020. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

A papucs azért rossz, mert ennyi erővel a nő lehetne egyedül, dönthetne egyedül mindenről. Hiszen egy papucs pasi másra sem képes, csak elfogadni a nő javaslatát és meghagyni neki a döntést. Semmi egyéniséget nem visz a kapcsolatba. Semmi meglepetést, mert nem tud/mer magától kitalálni semmit, ezért mindig az van, amit a nő akar.


Az meg, hogy valaki "nem azt mondja, amit a párja hallani akar" vagy nem azt csinálja, egy szintig belefér, de ha teljesen más a véleményük és teljesen mást akarnak csinálni, ezáltal totál széthúz a kapcsolat, annak nincs értelme.


Lefordítom neked: az általad említett nőnek az az ideális partnet, aki hasonló hozzá, hasonló dolgokra vágyik, hasonlóan gondolkodik, de önálló ember, aki képes a közös értékrend és közös célok mentén beletenni a saját fantáziáját és energiáját a kapcsolatba.


Például ha a nő randira megy a férfivel, egy papucs mit csinál? A nőre hagyja, hogy szervezze meg a saját randiját, amire a férfi hívta el. Találja ki a helyet, az időpontokat, mindent. Gyakorlatilag hívja el magát randira és vigye magával ezt a balfszt is, aki azt hiszi, hogy attól, hogy mindent ráhagy, tehát minden úgy lesz, ahogy a nő akarja, az egy jó randi. Nem, nem az. De az sem egy jó randi, ha a férfi elviszi mínusz 20 fokban sétálni a nőt meg mozizni, holott nem agysebészet felfogni, hogy ez nem egy jó randi (főleg, ha a nő mondta korábban, hogy kifejezetten fázós vagy beszélgetni szeretne). Akkor totál értelmetlen a férfi magánakciója, mert hülyeséget csinál.

A normális az a férfi, aki képes úgy elhívni a nőt randira, hogy figyelembe veszi azt, hogy mi lenne kényelmes vagy érdekes neki, de képes magától A-t vagy B-t mondani. Például megkérdezi a nőt arról, hogy ha már ilyen sokat dumáltunk, mit szólnál hozzá, ha ezt egy tea mellett tennénk, ismerek egy jó helyet a városban, szeretnélek oda elvinni valamelyik délután. És megvan az önálló döntés, de mégsem egy figyelmetlen, önhatalmúan hozott nonszensz döntés, hanem legalább egy kicsit gondolkodott, mielőtt egy az egyben átpasszolta volna a nőnek, hogy intézze ő vagy valami idióta és nem praktikus ötlettel állt volna elő.



Hiszed vagy sem, a nők nagyon is jól fel tudják mérni, hogy ki az ostoba és nulla agyilag. Például ezzel. És számít, hogy az illető ne legyen gyökér.

2020. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs oda a párjáért, akkor ne legyen vele! És akkor nincs kamu!

N27

2020. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem papucs kellene, rendes viszont igen. Azt nem tudom elviselni, amikor minden döntés rám van hárítva, és a másik csak bólogat. Viszont attól még nem egy tőrölmetszett bunkóval akarok járni, ill. vannak olyan dolgok, amik miatt, ha egy embernek egy másik nem tetszik, nem kezd vele kapcsolatba. Nekem pl. túlsúlyos nőként felháborító lenne, ha összejönne velem vki a mostani formámban, aztán egy hónap múlva elkezdene hisztizni, hogy miért nem vagyok modellalkat. Na az ilyen miatt kiakadok, nem amiatt, hogy őszinte volt, hanem mert addig áltatott. Illetve azt is elvárom, hogy a kritikát valaki higgadtan, illő formában fejezze ki, ne úgy, mint egy nyolc általánost sem végzett kiélt kamionsofőr, mert én sem ebben a formában kommunikálok.
2020. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő azsetudja mit akar. Egyikpercbe erre vágyik a másik percbe meg arra. Ezért bas**nak fűvel fával,semmi se jó nekik.
2020. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nem azt monda amit a nő hallani akar "

Nem azt kell mondani, hanem az alapvető kérdésekben egyetértés legyen.


"vagy nincs oda a párjáért"

Ez hogy jön ide? Aki nem papucs, az nem lehet szerelmes a párjába?


Amúgy mi neked a papucs?

2020. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A nők szokták mondani, hogyha a pasi túl rendes, mindent megcsinál a nőnek, érezteti, hogy ő biztosan nem dug félre akkor a nőknek az unalmas és papucs.


Mikor bűnöző pasit választanak és jól megcsapkodja őket a pasi akkor meg azért van a sírás.


A nőket kérdezd, hogy nekik mi a papucs.

Én nem tudom követni a nőket mert semmi ésszerűség nincs a legtöbb nő gondolkozásában.

2020. ápr. 27. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!