Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, aki annyira nem volt oda érted és erre később jöttél rá?

Figyelt kérdés

Volt hogy később jöttél rá hogy a korábbi párod vagy a jelenlegi nem volt annyira oda érted?

Szokták mondani hogy összejönnek,valamennyire bejönnek egymásnak,de nincs meg az a bizonyos plusz és nem tudja megmondani,de hiányzik valami a kapcsolatából.

Meg ugyebár vannak kapcsolatfüggők vagy olyanok akik azért vannak mással,hogy ne egyedül legyenek.


Neked volt ilyen párod?

Hogy jöttél rá,hogy nem volt annyira oda érted?


2020. ápr. 23. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sajnos volt egy ilyen párom, és igazából végig leszűrhettem volna hogy nem szeret, csak szerelmes voltam és kb emiatt semmit se láttam tisztán. Nem foglalkozott velem, alig írt, inkább folyton a barátaival volt. A jelek az orrod előtt vannak csak észre kell venni! Tanácsként láss realistán mindent és ne próbáld magad bíztatni hogy jobb lehet, mert nem lesz. Amennyire elhuzod a dolgod annál nagyobbat serulsz.

Remélem segített.

21/L

2020. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Az összes akik eddig voltak. Mindketten kifejtették később máshol és más csatornán, vagy utaltak rá. Mondjuk nem leptek meg - én is utálom magam, az egyetlen amitől nekik jobb, hogy ők leléphetnek, de nekem el kell viselni magam 0-24. Szerintem úgy 30 körül meg fogok őrülni :) A vicces az, hogy akkor ezt már nem fogom érteni. És a szomorú, hogy nem tudom lefékezni ezt a "vonatot".
2020. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt sajnos, csak mivel én szerelmes voltam, nem vettem észre időben. Úgy jöttem rá, hogy kiderült, hogy csajozik mellettem, nem kevés lányt fűzögetett szexre. Lebukott, kidobtam.
2020. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyan volt az aktuális páromat leszámítva. Mindig én tepertem én szenvedtem hogy jó legyen és persze mindig bennem volt a hiba. A legutolsó kapcsolatomnál a mostani előtt sajnos csak sokkal később dőbbentem rá, hogy valószínűleg nem jelentett neki sokat(pedig egy évig együtt voltunk, mem értem minek húzta) sajnos ezek elég mély sebet hagytak bennem, az önbizalmam nagyon megsínylette. Most abszolút klappol minden de az önbizalmamon még van mit pofozni.
2020. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És ezt miből láttátok, hogy nem voltatok fontosak nekik? Mik a jelek ?
2020. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Ha mások negatív véleményére ad, az elég egyértelmű jel. Aki szeret, az hisz benned és nem hagyja magát lebeszélni rólad. Az élet minden egyes területén vannak sz@rkeverők, akik csak hátráltatnak és féltékenységből bekavarnak. Aki olyanoknak hisz, az nemcsak nem szeret, de még buta is. Instant bann.


Ha több időt tölt a barátaival és a szüleivel, mint veled, akkor szintén nem túl szoros a kapcsolatotok.


Ha valaki bánt téged, nem véd meg sem szóban, sem tettben. Habár az is lehet, hogy csak gyáva. De az is instant bann.


Ha megengedi magának a tiszteletlenséget veled szemben, akkor szintén nem szeret, csak boxzsáknak használ, akin kiélheti a frusztrációját.

2020. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az összes. rendszeresen hangot adtak neki. mindegyik. kivétel nélkül.
2020. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!