Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem undorító ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító ha a barátnőm úgy akar velem lefeküdni hogy megvan neki?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig olyankor szeretne leginkább lefeküdni velem mikor megvan neki.

Nem szokott látszani rajta, nem változik meg a személyisége, (szerencsére) nincsenek fájdalmai, vagyhát nem szokott sehogy se panaszkodni így nem tudom előre

Aztán egy kis csókolózás, tapizás után az ágyon mikor lemegyek hozzá az arcommal... Az a látvány fogad.

Szerintem taszító szex közben, neki is mondtam de azt hajtogatja hogy ez normális és rajtam kívül senkit nem zavarna ilyen szituációban

Tényleg csak nekem zavaró? Ti hogy álltok ehhez?

Egy éve vagyunk együtt, együtt lakunk

22 F



2020. ápr. 23. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező kinyalni ilyenkor. Viszont jó kalóz a Vörös-tengert is átszeli.
2020. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is undorító, és nem is egészséges.

32N

2020. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

Az én páromat nem zavarja. Mensi közben is megdug.

Én nyilván szólok neki előre hogy megvan, így nem téved oda a szája.

22N

2020. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Undorító, és nehogy már ne bírjon ki 3 napot szex nélkül. Prosti volt előtted, hogy ennyire függő?
2020. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
20%

Hát elég hányinger, de ő tudja. Csak aztán azon se csodálkozzon, ha megundorodsz tőle egy életre.

N

2020. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

#4, nagyon szerencsés barátnőid lehettek ha 3 nap alatt lezajlott nekik, de nekem pl 6 napig simán tart. És sokan így vagyunk vele.

Egyébként mi szexelünk ilyenkor is, viszont ő mindig tud róla hogy megvan nekem, nem tudom, szerintem egy kapcsolatban főleg ha együtt is élünk, természetes hogy tud róla a párom. Viszont ilyenkor szájjal nem engedném oda az tuti, ő se csinálná, na ez undorító.

2020. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
#6 Én nő vagyok, és eltart nekem is 5-6 napig összesen, de ebből kb.3 nap olyan erős, hogy tabu akkor a szex. A lightosabb napokon már nem vészes.
2020. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
A nők jelentős része - köztük én is - jobban kívánja a szexet menstruáció ideje alatt. A férfiakat ez vagy zavarja, vagy nem. Vannak olyan párok, akik szexelnek menstruáció alatt, és vannak akik nem. Személy szerint én el tudom fogadni azt is ha nem, nekem sincs mindig kedvem hozzá. A férjemet nem zavarja, ha rajta múlna akkor is szexelnénk. De ha te ezt nem szeretnéd így, akkor beszélj a barátnőddel, mert erőltetni semmit nem szabad.
2020. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
Hogy a francba lehet ennyire igénytelen egy nő?
2020. ápr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyáltalán nem igénytelenség, én is szeretkeztem úgy párommal hogy megvolt neki. Nyalni természetesen nem nyaltam, de csak annyival több, hogy utána rendesen meg kell mosakodni.
2020. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!