Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 22 éves korában megismerkedett egy férfival a neten, most 28 de még nem találkoztak élőben. A lánynak korábban már volt férje, de elváltak, utána egy nagyon rossz kapcsolatban volt. Ez a férfi akit megismert, segített neki egy csomó dologban, lefogyni, komolyan venni a mentális problémáit, stb., a lány viszont támogatta anyagilag.


A férfi viszont nem monogám, neki mindig voltak alkalmi és egyéb kapcsolatai, de a lánynak nem engedte. Aztán egyszer szó nélkül otthagyta, a lány megpróbált továbblépni, felépített egy baráti kört és összejött valakivel, akivel találkozott is. Utána a férfi visszatért az életébe, és ugyanúgy akarta folytatni, ahogy eddig, utána meg azt, hogy a lány vagy őt válassza, vagy a barátait (mert az, akivel a lány összejött is ebbe a társaságba tartozik). A lány viszont úgy érzi, hogy a barátai nélkül mindent elveszít, ezért olyan szituáció alakult ki, hogy nem mer senkivel sem konfrontálódni, ezt a férfit már sokszor megpróbálta otthagyni, de képtelen rá mert kb. az egész felnőtt életének nagyon fontos része volt.


Nem szánalmas ez valahol? Számomra ez azért releváns, mert én is kapcsolatban vagyok ezzel a férfival, 21 évesen ismertem meg, most vagyok 24. Csak én már találkoztam vele személyesen, és én nem próbáltam még meg otthagyni. Én is támogatom anyagilag, ha tudom. Nekem is nagyon sokat segített, de a kedvéért feladtam egyszer egy barátságot, meg egy csomó dolgot, ami egy normális kapcsolattal jár. De képtelen lennék otthagyni, mert annyira erősen kötődöm hozzá, és annyi traumatikus dologban segített már. Ezt a lányt is kedvelem, sokat beszélek vele, de úgy érzem, hogy tovább kéne lépnie. Szerintetek megaláz minket? Azt mondja, hogy senkit nem kényszerít arra, hogy vele maradjon, de nem tudok mást elképzelni. Teljesen üres lenne enélkül az életem.



2020. ápr. 23. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De elég szánalmasak vagytok. Ez gyakorlatilag egy szekta ahol a vezetőt anyagilag és egyéb módon támogatják a szerencsétlen behálózott, manipulált tagok.
2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha ilyen érzésem van x.x De mindeközben ez a férfi egy nagyon értékes ember, és soha nem bántalmazna, vagy ilyesmi. De nem értem, miért akar maga mellett olyanokat, akik nem is igazán akarnak ott lenni (már nem magamról beszélek, hanem az említett lányról, meg régebben volt még valaki, csak ő már lelépett).
2020. ápr. 23. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből az jutott eszembe, hogy szekta.

Durva.

2020. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most ez vagy pszichopata vagy nárcisztikus vagy mindkettő, de lehet egyik se, de akkor is nagyon közel áll hozzá.


Tényleg elég szektás.


Mire mész ezzel? Érzelmileg függsz egy kétes múltú és indíttatású személytől, akinek ráadásul még fizetsz is. Egy pszichológussal valószínűleg olcsóbban kijönnél, és ő is ott lenne neked lelki szemetesnek. Valamint cserébe nem hálózna be.

2020. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy most nem kér tőlem pénzt csak nagyon ritkán, kisebb dolgokra. Pár hónapja alig volt pénzem, most van elég sok de nem engedi, hogy adjak. Azt mondta, hogy tudja, hogy odaadnám neki az egészet, és hogy várjak, amíg stabilabb helyzetbe kerülök.

Kérdeztem már tőle, hogy mire jó ez az egész, azt mondta azért, mert nehéz olyan nőket találni, akik ennyire elkötelezettek az irányában, meg hogy nincs kedve sok új nőt megismerni, így inkább azokba fekteti az energiáját, akik már "megvannak".

2020. ápr. 23. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó naiv vagy. Ilyen szövegeket én is tudnék előadni, de se nem lenne igaz, se a lelkiismeretem nem engedné.


Meg mi az, hogy megvan? Pokemonokat gyűjt?

2020. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Atyaég, mit tud ez a pasi!? Ennyire ragaszkodtok hozzá, ti pénzelitek, tudjátok is, hogy nem egyedüliek vagytok...
2020. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!