Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlen folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen folyamatos dráma, bőgés, szakítás szélére sodródás, több mint hiszti barátnőm részéről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több, mint 1 éve vagyunk együtt. Eleinte szép és jó volt stb mindenki ismeri ezt. Kis idő múlva elkezdte kimutatni a foga fehérjét, minden szarért elkezdett hisztizni (pl. elmulasztott telefonhívás szünetemben, hogy én nem figyelek rá) aztán mára már eljutottunk odáig, hogy már egyetlen mondatomból is képes napokig tartó drámát, bőgést, remegve sírást, több órás telefonálgatást előidézni, kb Canossát járok ilyenkor, barátnőinek meg testvérének meg nem szólhatok, mert abból újra dráma meg harag lesz és napokig tartó tortúra (pedig ő rájuk hallgat). Szerintem az esetek 95%-ban másról nincs szó, mint túlreagálásról, még foglalkozni sem kellene vele, nemhogy ezt a drámát végigcsinálni. Nagyon odasodródtam, hogy nem érdekel már mi lesz, bevallom folyamatosan, hogy igen igazad van, hibás vagyok, csak legyen vége stb... Szerintem valami súlyosabb gond állhat a háttérben, az én idegeim kezdik felmondani a szolgálatot, nagyon is szeretem és nehezen tudnám elengedni.... de úgy érzem éb képtelen vagyok megoldani ezt. Tényleg nem emelem meg sosem a hangom, semmi sértőt nem mondok és már meg sem rökönyödöm miket hallok tőle. Mit tennétek, járt már valaki hasonló cipőben?

2020. ápr. 23. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mit szeretsz egy ilyen emberen, úgy őszintén? Komolyan érdekelne.
2020. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Valamiert bizonytalannak erzi a kapcsolatot, azert rendez jelenetet.
2020. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A remegve sírás nem okés. Ne. Szorong, feszült a barátnőd? Nincs valami komoly traumája valamelyik életszakaszból? Ha kevésnek érzed magad a probléma megoldásához ajánld neki a szak segítséget. Valami terapeuta, masszázs, oldás, aromaterápia, ha az nem segít akkor pszichológus. Nyisd ki a szád mert megőrülsz.
2020. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Milyen mondataidon szokott kiakadni?
2020. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom nehez lenne felhivni, mi? De te inkabb a kolleganokkel csevereszel szunetben...
2020. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%
A kolleganokkel szunetben tud dumalni, mert eppen akkor ott vannak. A baratnot miert kene ekkor felhivnia csak ugy? Nagyon ellenorzes szaga van a dolognak. Ratelepszik teljesen a kerdezore, mert bizonytalan a kapcsolatban, nem hagy neki levegot, mintha magahoz akarna lancolni. Vannak ilyen piocak mindket nembol, de csak azt erik el vele, hogy az ember egy ido utan menekulni kezd es fog is. Az nem szeretet, ha rabba tesszuk a masikat. Csak szabad ember marad hu valakihez.
2020. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igyál egy sört az egészségemre.
2020. ápr. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Kíváncsi lennék azokra a mondatokra! Írd le szóról szóra légyszíves, mert egészséges ember nem akad ki egy mondaton. Gyanítom itt te is hibás vagy! Nem hiszem el, hogyha azt mondod neki, hogy az ég kék akkor elkezd rajta remegve sírni. Ha megígérted neki, hogy felhívod munkaidőbben, akkor hívd is fel, amikor szüneted van! Miért kell egy utolsó tapló gyökérnek lenni? Valamit nagyon rosszul csinálsz, hogyha a saját barátnőddel nem tudsz bánni! Nézzél magadba szerintem, ok nélkül nem viselkedik így egy nő.
2020. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is pontosan ilyen voltam az előző kapcsolatomban, ennek két oka volt: az egyik, hogy bár semmi nem indokolta, hatalmas önbizalomhiányom volt. Nagyon szerelmes voltam belé és mindig rettegtem, hogy elhagy, ezért az összes ilyen kis hülyeséget (pl elfelejtett felhívni, valami számomra “bántót” mondott stb) jelnek vettem, hogy na kész, tuti most fog szakítani. Tönkretettem magam teljesen, folyton aggódtam, szorongtam sírtam, nem tudtam boldog lenni a jó pillanatokban sem. A másik ok az volt, hogy bár én extrém érzékeny voltam, ő egyáltalán nem mutatta ki, hogy szeret, nagyon sokszor tényleg le sem szart. De ez egyedi eset, a kérdésed alapján te biztos nem ilyen vagy.

Miután vége lett ennek a kapcsolatnak, nagyon jól helyrepofoztam magam lelkileg, megtaláltam az önbecsülésemet stb. Mostmár nem rettegek azok, hogy elhagynak, aki akar az menjen, de nincs több remegve sírás nálam. Szerintem a barátnődnek is valami ilyesmi van a háttérben meg esetleg valami rossz tapasztalat, amitől fél, hogy megint megtörténik. Te nem tudsz túl sokat tenni, figyelj rá, beszélgess vele, de kb ennyi. Csak saját magán segíthet. Neked meg gondolom elég fárasztó ez az egész.

2020. ápr. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Én is kíváncsi lennék, hogy pontosan miken akad ki.


Nyugodtan le lehet pontozni, DE ÉN IS kiakadtam, ha nem hívott fel az exem, amikor megígérte. Sokszor ment el úgy a haverokkal egész napokra, hétvégékre, és Ő ígérte meg, hogy fel fog hívni, és nem hívott, amikor én hívtam, akkor nem vette fel.. Ne ígérje meg, ha nem képes betartani. És nem azzal van a baj, hogy 1x elmaradt, hanem azzal, hogy ez rendszeres volt. Majd keres, majd még beszélünk mindenképpen, hív, stb stb, aztán éjfélkor meg 1-kor még ültem és vártam, hogy hívjon, de még egy üzit sem küldött, hogy bocsi szivem, nem tudlak hívni, holnap beszélünk.

Szóval nagyon nem mindegy, hogy min akad ki.

2020. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!