Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható, hogy családként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy családként kezeljen? Társként?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel lassan 3 éve ebből 1 év 3 hónapja együtt is élünk az én házamban. Én 35 vagyok egy 6 éves gyerekkel. Családra vágyom, nem pasizgatni. Biztonságot szeretnék.

Boldogtalannak érzem magam, nem érzem, hogy családjaként tekintene engem(minket), ennek hangot is adtam. Azt mondta nem az ő gyereke engem meg eltartani se kell és nem érzi, hogy felelősséggel tartozna irántunk.

Konkrétan azt érzem, hogy mosok, főzök, takarítok ott segítek ahol csak tudok , csak azért, hogy ott aludjon nálam valaki.

Ezt is elmondtam neki, azt mondta ezt bárki megcsinálja. Arra, hogy mit adhatnék ezen felül neki ha nem a gondoskodásomat, szeretetemet, nem válaszolt...

Hova pazaroljak időt, ha ennyi idő alatt nem alakult benne ki hogy komolyan engem szeretne.

Mit tehetnék? Érdemes tovább várni?



2020. ápr. 24. 04:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki. Csak a házvezetője.vagy.
2020. ápr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez marha kényelmes, beköltözött más házába, ahol főznek, mosnak, takarítanak rá. Teljesen természetes számára hogy a cselédje vagy, és még azt is eltűröd, hogy tiszteletlen vagy vele. Őszintén, ez helyett nem jobb lenne ha csak magad és a gyerek után kéne robotolni? Időben, pénzben, energiában. Ne hagyj, hogy élősködjön rajtad.
2020. ápr. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Mármint azt tűröd el, hogy tiszteletlen veled.
2020. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy élősködő aki örül h kB ingyen lakik valahol és ki szolgálják minden igényét. Így nincs közös jovotok se semmi, dobd ki haladéktalanul korona ide vagy oda. Csak vestegeted az idődet vele, amit egy cseppet se érdemel meg.
2020. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Mázlista a pasi
2020. ápr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Simán lapátra tenném. Csak kihasznál.
2020. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nincs olyan, hogy "elvárható"


Ő valahogy viselkedik, ami neked vagy jó, vagy nem - a posztod alapjá nem.


Ilyenkor 2 dolgot tehetsz:

- leülsz, és átbeszéled vele, hogy neked ez nem jó, miért nem jó, te mit akarsz, és persze azt is megkérdezed, hogy ő mit akar.


- a kapott válaszok, és a közeljövő változásai alapján levonod a következtetést, hogy ezt így ilyen formában akarod e folytatni, vagy sem. Elfogadod, hogy ő ezt adja, vagy ha nem fogadod el, akkor közlöd vele, hogy ennyi volt.



Mennyivel vagy előrébb, ha itt mindenki közli, hogy "igen, persze, tök jogos". Ettől még semmi nem fog változni. Attól függ, ha közlöd vele, hogy mik az elvárásaid, és utána vagy megtörténik a változás, vagy levonod a következtetést.

2020. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán értem mit vártál. A gyerek nem az övé, nem szereti, semmi köze hozzá. Mitől lennétek egy család?!
2020. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Ő 28 éves, otthon lakott mégcsak a szüleinél, ahol a tündéri anyukája mindent megcsinált neki.

Leültem vele, bár azt inkább csak egy harcnak neveztem volna, mert sose akart beszélni rólunk.

Eddig mindig az volt a válasza, h majd idővel tudni fogja mit akar, aztán az, hogy rajtam múlik aztán ennyi idő eltelt és még mindig bizonytalanságot érzek. Változna ez valaha? Meggebedhetek sem fog sztem amég ő nem érzi azt, h kellek neki.

A bizonytalanság, az, hogy azt érzed/tudod/látod, hogy szeret ugyan a maga módján, de nem kezel társként/semmi közös még ötlet szinten sem merül fel benne... Ha neadj isten valami bútort összetett akkor kihangsúlyozta h ezt neked szereltem össze, ha lenyírta a füvet:ez a te füved...stb Mindent úgy csinál, h kimondja, h neki semmi köze nálam semmihez.

2020. ápr. 24. 06:50
 10/41 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Te nagyon akarod, hogy ez működjön... de nem fog. Ide az akarat kevés.

Te igazából csak a főbérlője vagy aki még takarít és főzz is rá.

Ha már beszéltetek erről és nincs változás... akkor azt kell eldöntened, hogy tudsz-e így tovább élni. Kölcsönösség nélkül.

2020. ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!