Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyit "kell" telefono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyit "kell" telefonon beszélnetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
A barátnőm elvárja, hogy 0-24 a rendelkezesére álljak, ha hív. Sokszor nem is tud mit mondani, csak narrálja, amit éppen csinál. Ha utazik, akkor google térkép helyett engem hív, hogy segítsek neki. Munkahelyéről is felhívott már hogy az ottani feladatiban segítsek. Persze látatlanul, csak az elmondásai alapján azt se tudom, mi van, erre elkezd veszekedni velem a telefonba, hogy ő engem nem is érdekel, nem törődöm vele.
2020. ápr. 24. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk munka után beszélni.Főleg estefele.De pld munkahelyről nem hívjuk fel egymást, mert ahogy én nem értek a párom munkájához úgy ő se ért az enyémhez.Szerintem a párod nem normális.
2020. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én sem értek az övéhez. Ilyen baromságokkal hív, hogy hogy kell használni a microsoftot, meg csatolt emailt küldeni.
2020. ápr. 24. 08:44
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért ezek nem igényelnek túl nagy tudást.Probaltad már mondani neki, hogy zavarnak ezek a dolgok?
2020. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy percet se. Ha "kell", akkor abból a kapcsoaltból azonnal kilépek.
2020. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha szóvá teszem, azon kiborul. A térképet is letörölte a telefonjáról, mert minek, ha itt vagyok én.
2020. ápr. 24. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak csetelunk, piszlicsare ugyekkel nem terhelem, a felsoroltaknal joval bonyolultabb dolgokat is kepes vagyok megoldani nelkule.

O pedig uugy melozik mint en, tehat tudom h valaszol majd, ha raer valaszolni.

A baratnod eletkeptelen vagy azt akarja h te ugy erezd h szuksege van rad. N

2020. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit nem "kell", ettől függetlenül nálunk természetesek amiket leírtál. Abszolút nem mondom, hogy ez a normális, nagyjából tízszer akkora igényünk van egymással kommunikálni mint bármilyen "normális" párnak. :D

Még így is, hogy együtt élünk amikor ráérünk beszélünk. Mi mondjuk mindketten autókázunk napi jó pár órát unalmas autópályákon ide-oda szóval bőven ráérünk egymást szórakoztatni. Nem arról van szó, hogy rendelkezésre kell állni, egyszerűen csak ha mindketten éppen ráérünk akkor sokkal szivesebben osztjuk meg egymással a kis gondolatainkat mint bárki mással. Munkával kapcsolatban is gyakran kérünk egymástól segítséget, tiszteljük és nagyra tartjuk a másik véleményét meg tudását. Nyilván ez nagyobb felelősséggel járó munkaköröknél állja csak meg a helyét, abban hagy ne kelljen egy felnőtt embernek segíteni, hogy hogy írjon be 3 szót Excelbe.

Szóval alapvetően nincs baj egyik véglettel sem. Azzal sem ha valaki abszolút nem akar telefonálgatni, de azzal sem ha valaki 0-24-ben. Csak meg kell találni azt az embert aki ilyen téren is passzol hozzád. Meg természetesen kell ennek egy egészséges keret, mondjuk hogy megértem ha a másik nem ér rá és nem zavarom ilyen helyzetekben.

2020. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kissé, vagy nem csak kissé de kettyes a csaj, a leírtak alapján.

Am egy percet se kötelező telefonálnom. Inkább online beszélünk és leggyakrabban ott kérdezzük meg egymást, h "felhívhatlak-e" v "fel tudsz hívni ekkor meg ekkor?" Vagy csak írok, h "hívj fel, ha ráérsz"... Sosem beszéltünk erről külön, magától értetődő, h így "működünk barátnőmmel".

2020. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem kb fel se hív a ferjem. Ez meg a másik véglet. Ez se jo, hidd el. Eszebe se jutok soha, csak amikor kell neki valami, akkor hiv.
2020. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideális esetben semennyit, utálok telefonálni, és együtt is lakunk. Az elején voltak ilyen próbálkozásai barátomnak, hogy munkából hazafelé felhívott, hogy majd én szórakoztatom, míg ő hazaér, mondtam neki, hogy ha unatkozik séta közben, hallgasson zenét, ha mondandója van, majd itthon elmeséli. Van egy csomó barátja, hívja azokat, akik szeretnek telefonozni.
2020. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!