Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jólesik neki más lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jólesik neki más lányokra legeltetni a szemét?

Figyelt kérdés
Beszéltem barátommal hogy miért követget és lajkolgat idegen lányokat, erre az volt a válasza hogy jólesik neki legeltetni a szemét más lányokon, de másnapra el is felejti őket. Erre elkezdtem neki mutogatni modell srácokról képet és az volt a válasza hogy őt nem zavarja ha ilyeneket nézegetek. Engem ez nagyon nyomaszt, azzal lezárta hogy ne foglalkozzak vele. Mit tegyek engedjem el vagy jogos ha bánt?

2020. ápr. 26. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy megéri-e így együttlenni vele. Változni nem fog.
2020. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Mert nem "eteted" rendesen!


Napi 2-3 cumi, és lenyugszik a kanikád.

2020. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nekem volt egyszer egy fiu az életemben , aki ugyanezt csinálta. És igazából egyszer elmondta nekem azt hogy volt 1 lány aki nagyon tetszett neki De az a lány soha semmit nem akart tőle. Neki az a lány volt az ideálja, és hozzá hasonlított engem is ahhoz a lányhoz. De én egyáltalán nem voltam olyan , állítása szerint. Engem ezzel nagyon megbántott, szóval úgy volt velem együtt hogy -közbe nem én voltam az esete egyáltalán, csak jól jött neki egy barátnő, hogy azért mégis csak legyen. Nincs ló jó a szamár is , -közbe meg állandóan nézegette azokat a lányokat akik az esetei voltak én meg csak úgy voltam neki. Volt egy pótlék -közbe meg ezekről a lányokról fantáziált. Végül el hagytam
2020. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidhez vitán felül jogod van. Vizsgáld felül, van-e alapjuk, ha van, ha nincs, cselekedj annak megfelelően, ahhoz is jogod van.
2020. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A privátra: RÚGD KI!
2020. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát az én pasim is hasonlót mondott,de ő nem lájkolgat és követ idegen lányokat. Ő élőben nézegeti őket inkább. és azt mondja nekem,hogy joga van nézegeti őket és elmondani,hogy szépek azok a csajok és ábrándozhat róluk,gondolhat rájuk és nem idegesíti ha én is ezt teszem más pasikkal. Annyira bántott ez a dolog amúgy,hogy emlékszem sírógörcsöt kaptam.Kérdeztem tőle,hogy mi nem tetszik bennem vagy miért nem vagyok elég jó??? mert amúgy nagyon igényes vagyok magamra tényleg amit tehetek megteszem,magas,vékony,sportos,nőies csaj vagyok ő maga is szépnek tart . mégis azt mondja hogy megnézegeti a nőket és szépnek tartja őket,kiveri rájuk,gondol rájuk stb stb......

Azért is fájt ez mert exem meg soha rá nem nézett egy nőre sem,sőt modnta ő gondolni sem tud másokra. Erre a mostani barátom akit imádok az meg másokat bámul???

Bennem tudod mit okozott az egész?? 1, még durvábban adok magamra 2, tanulni fogok karantén után valami szexis táncot,sportot pl rúdtánc,akrobatika stb 3,élek minden lehetőséggel mellette is és nem fogok az ő szavaival élve naív kislányként élni.

Neked is ezeket tudom tanácsolni mert ez nem a tisztelet jele, nem tisztel egyáltalán és úgy érzi bármit megtehet.

2020. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én ex barátom is követett, lájkolgatott lányokat, de kiderült, hogy irogatott is többnek, mondjuk nem jött össze neki.
2020. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak nézni akarja, minek küldd nekik jelzést?


Ha nézné nem zavarna, ha jelzést küldene nekik, mert akarja, hogy a lányok tudják, neki bejönnek, akkor zavarna.


Mellesleg aki másra is vágyik, az akkor is vágyik, ha nem kanos. mikor éreztem, hogy az exem másokat tart érdekesnek, rákapcsoltam, engem folyton lerázott, pedig álomalakom volt, mások társaságát, testének látványát meg kereste. Szerencse, hogy nem maradt mellettem, fene se akar látszatkapcsolatban élni

2020. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézni szabad de semmi több nem küldünk neki jeleket semmi csak megnézi és kész az még oké de ha több van a dologban ott már gubanc van.
2020. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!