Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ha hétfőn még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ha hétfőn még szeretett, de pénteken már azt mondja nem?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, esküvö előtt állunk..5 hónap mulva ... vettünk egy házat... újítjuk... ő 27/F én 26/N


Nagyon összvesztünk..1 hónappal ezelőtt.. tudtunkon kívül szüntetet tartottunk.. nem lakunk együtt.. mert nagyon elhúzodott a ház elintézése a mi hibánkon kívül..de mielőtt összevesztünk kvázi nála laktam..


Nagyon elrontottam... ő porbálkozott az 1 hónap alatt, mondta hogy hiányzom neki, szeret de nem tudja, mit érez.. hozzáteszem magamat okolom, mert én meg annyira elutasító voltam vele... mert nagyon megsértett...


félidőnél találkoztunk 2hete..de kbcsak este mentem reggel jöttem , mert semmiideje nem volt ment a házhoz, hogy a végre legyen saját otthonunk..és igazábol az 1 hónap alatt ő nagyon bezárkozott érzelmileg... igazábol nem volt esélyünk sem rendesen kibékülni mert tényleg azzal a találkozással persze öszebujtunk együtt aludtunk... jovolt.. de tényleg nagyon fáradt volt.. másnap ugyanez szóval2x találkoztunk.. és egész héten hétvégén dolgozott reggeltől estig a háznál és nagyon kimerült volt.. én nyilván egy minőségi napot szerettem volna eltölteni vele... de most nem volt lehetőségünk...


utána 1 hétig nem beszéltünk..mert elmondta h nem tudja mit érez... de szeret és hiányzom..sokszor mondta h békülni akar...hozzáteszem én mindvégig ellenséges voltam mert be voltam sértődve..


most a héten már úgy látszott kezdenek helyrerázódni a dolgok...és beszéltünk is rola, hogy most már akkor személyesen le kéne ülni végre megbeszélnia dolgokat...na ebből az lett h ő szakitott..és le aakrja fujni az esküvöt mert már álitása szerint nem szeret..


hiába kértem..hogy ne adjuk fel ilyen könnyen a 8 éves multunk..a terveink, a ház az esküvö...azt mondta nem mérges...tudom h kiábrándult..és számtalanszor bocsánatot kértem és elmondatm h bár visszatekerhetném az időt... nem akar ezekről beszélni..kizárja az érzéseit..hétfőn még békülni akart azt mondta mindenhol vannak hullámvölgyek..szeret hiányzom..most meg hirtelen nem...



Szerintetek mit érezhet...tudom ezt csak ő tudja..de sokszor ő sem... mert nagyon hangulat ember... mikor jó minden jóekdve van...akkor élete szerelme vagyok..mikor meg szar minden akkorpusztuljon mindenki dehogy szerelmes...



igazábol a lényeg h ő végig az egy hónapalatt békülniakart, én játszottam az eszem mert hülye vagyok...és most fordult a kocka..bár én soha nem mondtam olyat neki h nem szeretem és nem vagyok szerelmes...


teljesen kivagyok..fogytam is..alig alszok..élek...nekem a ő a mindenem..én is olyan hülyén mutatom ki az érzéseim..mikor szeretek valakit... de meg vagyok sértődve...inkább csak flegmázok...nekem vele teljes az életem..



elengedni nem fogom.. úgy érzem annyitnem ért az egész h felrugjon mindent és hogy igazábol meg sem próbáltuk normálisan...de akrámit mondom hajthatalan..és a szivem darabokban...nagyon szeretem...



2020. ápr. 26. 19:51
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
90%

Hú, ez elég zavaros.

Mi az h tudtotokon kivül szünetet tartottatok?


Akkor eddig nem is laktatok együtt?

2020. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
úgy értve tartottunk szünetet, hogy nem mondtuk, ki hogy az... erre értettem
2020. ápr. 26. 19:57
 3/54 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legjobb, amit most tehetsz, hogy hanyagolod. Szerintem előbb-utóbb úgyis megkeres. Valószínűleg egy kicsit besokallhatott
2020. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
igen..szerintem is..de mindenképp úgy éreztem el kell mondanom, hogy mennyire őszintén sajnálom, ha megbántottam ez érzéseit.. csak attól félek, hogy ha hanyagolom, akkor teljesen vége.. : ( én már pénteken is békülni szerettem volna..
2020. ápr. 26. 19:59
 5/54 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Na, akkor már tudod mekkora kárt okoztál 1 hónap alatt.


Igazából nem ezt a választ várod, de el kell mondanom: ha neked ez a megoldás egy veszekedésre, hogy durcázol, flegmázol... azzal felnőtt életet nem lehet élni!

A másik nem vasból van, hogy hetekig ezt játszod vele aztán onnan folytatjátok ahol előtte. Ez nem így működik!

4 hetet adtál neki, hogy átgondolja a dolgokat, és ő is arra jött rá, hogy ez így nem élet.


Nem tudsz mást csinálni mint várni. Ha még végleges a döntés, akkor önfejlesztésbe kezdeni, mert ez a viselkedés 10 éves kislányoknál SEM elnézendő! Ha bajod van meg kell tudni oldani, még kell tudni beszélni, és nem játszani az agyunk 4 hétig! Erre családot alapozni nem lehet. Egy ilyen nőre kizárt.

2020. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
azaz igazság, hogy részben igazad van, de én voltam a 4 hét alatt aki mindig mondta hogy beszéljük meg.. és elzárkózott ettől.. igazábol mikor találkoztunk is kértem h legyenszives beszéljük meg..de elmenekült előle..nem akart beszélni rola.. mikor végre leültünk beszélni elmondta a sérelmeit..amire 4 hetet vártam :( ha előbb elmondja..akkor többet tudtam volna tenni és es előbb.. de tudom kettőn áll a vásár..
2020. ápr. 26. 20:07
 7/54 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi a kerdesert.. azt szerinted kizarhatjuk, hogy más no van a dologban? Csak mert azt latom, hogy egyfolytában magad szidod, meg igazából úgy is talaltad nekünk a sztorit, hogy gyakorlatilag végig öt véded, magadat meg sarazod. Szerintem a sztori nem túl objektív..(mondjuk érthető mert zaklatott vagy)
2020. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Tudod van az a pont, mikor betelik a pohár. Rájött, hogy gürizik egy boldogabb életért, de igazából nem boldog. Minek éljen együtt olyannal, aki nem becsüli, aki flegmázik vele, akinél folyton teperni kell. Nekem így ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Annyira biztos volt magában, tesztelgetett, kritizált, stb. Én meg egyszer csak meguntam. Szerettem őt, de nem voltam boldog, mert állandó bizonytalanságban tartott. Nagyon hamar lett új kapcsolatom, és rájöttem, hogy milyen hülye voltam évekig, végre nem kell más játszmázását elviselnem.
2020. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Magad alatt vagy, ez érthető. Ahogy látok itt (GYK) rengeteg kétségbeesett kérdést, sajnos azt tapasztalom egyre gyakoribb ez a jelenség. Hol az egyik, hol a másik döbben meg amikor a "semmiből" éri a szakítás. Legtöbbször ez nem egyik napról a másikra történik, hanem hosszabb idő alatt érlelődik. Csak vagy nem vesszük észre, vagy már úgymond későn. Ritkább az amikor hirtelen dönt valaki a szakítás mellett. Némelyik legtöbbször fejest ugrik egy új szerelembe (az okosabbak közben már építik a következő kapcsolatot), mások pedig eszetlenül jelentik be a szakítást, nem számolva a következményekkel. Ezért különleges az emberi lény, nincs köztünk 2 egyforma.

Van aki később megbánja, mert a következő sem lesz jobb, de sokan szerencsések és megtalálják az újban az "igazit".

2020. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 Kornikus00 ***** válasza:
70%
Szerintem e közben, alakult valami a munka helyén ne adja az isten hogy tévedjek. Lehet míg összevoltatok vesze, jött az életébe egy más pasi. Ha hétfőn azt mondja szeret, de pénteken már nem, akkor pár napban történt valami, és a munkahelyén lehetett. De tévedjek!
2020. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!