Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vajon még nem tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vajon még nem tette túl magát az exén?

Figyelt kérdés

A gondom a következő..

A párommal már 1 éve vagyunk együtt, elég sokszor beszélgetett egy lánnyal a kapcsolat elején, amit szóvá tettem, mert titkolózott. Azt mondta jártak valameddig még régen (első szerelem volt) , de már 8 éve barátok azóta. Nem szokásom kutakodni, eddig megbíztam a páromban. De az utóbbi időkben észrevettem, hogy teljesen másképp beszél róla, mintha fontosabb lenne ő és a barátságuk, mint én. Valamelyik nap ideadta a kezembe a telefont, hogy nyugodtan válaszoljak a csajnak, ha akarok. Nyilván nem bírtam ki, és visszanéztem a beszélgetést. Olyat írt neki, hogy inkább veled kellett volna összejönni, és akkor tudnék játszani... Ezt én szóvá tettem szintén, mert rosszul esett, aztán azzal magyarázta, hogy mikor szétmentek az előző exével, akkor gondolkodtak azon, hogy újra összejönnek. És ő arra gondolt...Nem bírtam ki ezek után, hogy ne nézzek szét a gépén, és láttam elmentve eléggé intik fotókat erről a "barátról, aki az exe volt", dátum alapján frissek és a másik exe alatt is küldözgette ezeket a képeket a lány. (A lányról vannak régi képek is elmentve, nem csak intimek, és a többi exéről csak pár fotó van, azok nem is zavarnak, mert én is megtartottan pár viccesebb képet emlékének, de a többi képeinket kitöröltem)

Nem gondolom, hogy ez normális. Párom mindig mondogatja, hogy szeret, velem komolyan tervez. De ezek után én nem nagyon tudok megbízni benne. Szeretném megbeszélni vele e a dolgot, de félek, ha arra kérem, hogy ne beszéljenek többet, velem fog szakítani, úgyhogy ez nem megoldás. Szerintetek mit kellene tennem? Egyszer egy randinkon még szóvá is tette nekem, hogy ha hazajön külföldről a lány biztos fog vele találkozni, ha akarom, ha nem. Erre inkább nem mondtam akkor semmit.

Mit gondoltok erről?



2020. ápr. 27. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A képeket illetően nézz bele a tulajdonságnál, hogy közeli/egyezik-e a módosítás/készítés/egyéb dátum azzal az időtartammal, amire hivatkozik, mert ha pl én messenger beszélgetésből töltöm le ma, akkor minden a mai dátum lesz, de ha régen kaptam, akkor minden a régi dátum lesz, ha pedig e-mailben kaptam, akkor a készítés dátuma a valós készítés dátuma lesz, a hozzájutás/módosítás pedig amikor pakolgattam a számítógépen.

Ebből kB lesz tipped most vagy tényleg régebben kapta-e a képeket.

2020. ápr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szent meggyőződésem, hogy ha valakiről VÉGLEG le akarok mondani, akkor mindent likvidálok, ami rá emlékeztet, mert egy újra látott kép, tárgy stb. feléleszti a hamu alatti parazsat. Ez rád is vonatkozik, kedve Kérdező. Hiába szép, aranyos a kép, ha vége a kapcsolatnak, akkor ami megmarad az agyadban az megmarad, de más tűnjön el.

Ffi.

2020. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki az a beteg, aki intim fotókat tartogat az exről gondolkozz már...
2020. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Hát.. Úgy néz ki a barátom. :D

#2 Amúgy én is így vagyok ezzel, mindent kitöröltem az eddigi exeimről. Az a két kép se egy olyan amitől újra fellobban valami, csak rajta van a régi kutyám és megtartottam. Viszont akkor se intim képek. Ami megjobban zavar, hogy nagyon jó barátok, és 8 év az több idő, mint amennyit mi eddig töltöttünk. Gondolom ez nem csak engem zavarna.

#1

A képek 2019 júliusiak. Szóval az elején küldhette.

2020. ápr. 27. 19:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem tette túl magát rajta, és te sosem leszel neki olyan fontos, mint az a nő. Vagy elfogadod ezt, és így élsz vele, akár életed végéig, vagy vársz egy szerelemre.
2020. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha igazán szakítok vele és nem kell többet akkor az intim képeit nem tartom meg feltéve ha belül még szeretem. Szerintem beszéld meg vele mert a jót nem kell félteni a rosszat meg minek mert úgyis-ugyis elmegy.
2020. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!