Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koporsóban alvás zavarna?

Figyelt kérdés

Lányok ti mit gondolnátok róla ha elmennétek a barátotokhoz és azt látnátok, hogy az ágya helyén egy koporsó van és abban szokott aludni?

Zavarna vagy megtudnátok szokni?



2020. ápr. 27. 09:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha elfér mellette a szögeságyam, akkor nem gond. 20/L
2020. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván minden normális gondolkodású embernél ez azonnali instant bann.

Amúgy nem unjátok még ezeket a szánalmas kamukérdéseket!?!

2020. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu én tényleg szeretnék majd egy sötétebb szobát ahol egy koporsóban alszok. Persze emelet lehet egy sima rendes szoba is. De lehet érdekes dolog nem?
2020. ápr. 27. 09:20
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológus látott már téged? Hogy lehetsz még szabadlábon?
2020. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

ui.: vegyél egyet, több mint 200 ezer forint.

Téged kezeltetni kéne, mert beteg vagy!

2020. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik valami kényelmesnek. Ráadásul így nem is tudnánk együtt aludni összebújva, tudtommal elég ritka a "páros" koporsó.

15 évesen még a vámpírrajongó időmben talán azt mondtam volna, hogy persze, ez menő és izgi. Viszont azóta felnőttem.

2020. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy mikor legutóbb láttam kiállítva többet is, az ilyen 300.000 feletti darabok elég kényelmesnek tűntek. Meg is lepődtem, hogy minek így kipárnázni/kárpitozni, hogy szétrohadjon csak a delikvenssel együtt. Mondjuk szerintem nem sokkal furább, mint konkrétan felnőttként cumisüvegből inni, emlékszem, egy csaj a koliból annak idején ezzel "egyediskedett"... 🤔
2020. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről csak az A dragonfly for each corpse című klasszikus egyik jelenete jutott az eszembe. A nekrofil hapsi megbeszélte a nénivel, hogy egy koporsóban fognak turbékolni, a nőci kényelmesen el is helyezkedett a tepsiben, csak éppen a gyilkos jelent meg, aki első körben a néni egyik karját csapta le a baltával, utána pedig a testét aprította össze némileg.
2020. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszed emberi ronccsá a Jonathan nevű barátomat és nem állsz neki fiatal lányok vérét szívni, nem látok vele problémát.


Az együtt alvás viszont már csak helyhiány miatt is megoldhatatlan.

2020. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Edward, te vagy az?
2020. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!