Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ilyenkor a legideálisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a legideálisabb döntés?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 8 hónapig voltam együtt a barátommal,ő 19 éves.minden jó volt köztünk,elfogadtam amilyen és hosszú távra terveztünk. 2 hónapja nála voltam nem szólt hozzám ha megszólaltam leszólt,vagy otthagyott. Hazajöttem és írt,hogy nem tudja mit akar úgy érzi még élnie kell kér egy hét szünetet. Szünet 6. Napján szakított elment egy másik lányhoz. Teljesen kész voltam. Aztán meggondolta magát,hogy menjek vissza hozzá majd pár nap múlva újra ellökött magától,aztán újra keresett. 2 hónapig így ment. Azt mondta majd alakul,neki ez egy nehéz időszak most érettségizik.stb.sokat ivott házibulikba járt. Majd egy hetig nem keresett lelkileg roncs voltam és hát elhatároztam feladom,nem keresem többet biztos voltam,hogy ő sem fog. Én nem beszéltenm nem ismerkedtem mással,de egy fiú rám írt,normálisnak tűnt ezért úgy voltam mért is ne,beszélgessünk. Kezdtem jól érezni magam,már nem sírtam folyton,mikor újra rámírt a volt barátom ami most nagyon felzaklatott,hogy kezdjük újra hülye volt és komolyan gondolja . Eleve rosszul esik,hogy csak írt. Nem jött el,nem hitelesebb mint a többi meggondolása. De most megint lehozott az életről mert szeretem. Mondtam,hogy találkozhatunk,megbeszélni. Aztmondta nincs rá üzemanyagja,de eljön értem és aludjak ott,ebbe nem mentem bele. A másik fiú 22 éves nagyon figyelmes,teljesen más. Mindig hív találkozni,komolyan gondolja,ami még egy kicsit ijesztő nekem. Mondtam neki,hogy még nem állok készen és ez miatt bűntudatot is érzek. Tanácstalan lettem. Minden órában mást gondolok. Vcalamikor elhatározom magam tudom mi a helyes döntés,aztán vissza esek.

2020. ápr. 27. 12:47
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%
Nagyon gyorsan zárd ki az életedből minden formában a volt fiúd, mert nagyon kár akár rá egy percet is áldoznod.
2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha van éppen kivel hetyegnie, akkor eldob, ha nincs, akkor jó vagy éppen.


Neked meg 0 az önbecsülésed, és a büszkeséged hogy ezt tűröd, de a megoldás egyedül a te kezedben van, nem tudom, hogy valójában mit vársz tőlünk.

2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

EZek után már nem kellene kérdés legyen hogy mi a helyes. Ha üzemanyagot se hajlandó rád áldozni akkor te még azt gondolod hogy szeret? :D

Csak magaddal cseszel ki ha ezt folytatod. Egy játék vagy akivel azt csinál amit akar akkor amikor ő akarja. Ha okos leszel elhagyod a fenébe. Ha nem, úgy is te jársz rosszabbul, csak még elhúzod kicsit a fájdalmad. Nem kéne hagyd ennyi évesen h tárgyként kezeljenek akármennyire szerelmes vagy mert ez csak egyoldalú

2020. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Felvágom az áreimét, felákásztom a tástömet! Te úr Isten! Hagyd azt a gyökér exed.
2020. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, férfi lennél azt mondanám, hogy keresd meg a tökeidet.


Sajnos nem tudom, hogy nőknek melyik testrészüket kell ilyenkor megkeresni, de gyorsan tedd meg, mielőtt továbbra is kapcarongynak néznek.

2020. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd élni. Pörgesse csak a fąszát abban, akiben akarja. Az ilyen hulladékokat elsők között rúgom ki mindig az életemből. Ha tehetem, meg is leckéztetem és el is tiprom őket, anélkül úgysem nőnek fel.
2020. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
A volt barátod egy éretlen, önző suttyó. Hónapokig élte a maga világát, nem törődve azzal, te hogy érzed magad ettől az egésztől. A pár hónap alatt gondolom beiktatott más lányokat is, írod is, hogy egy biztosan volt. Kényelmes dolog olyan külső tényezőkre fogni a viselkedését, mint az érettségi. ha az ember feszült és stresszes, akkor esetleg bunkó vagy türelmetlen a párjával, de nem szakít meg csajozik. Ha rám hallgatsz, akkor nem állsz vele többé szóba. Ezzel szívességet teszel magadnak, meg a többi lánynak, akinél majd még próbálkozik. Talán még neki is: hátha elgondolkozik, hogy azért mindent nem engedhet meg magának, még ha úgy kényelmesebb is.
2020. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván a barát No1-t hagynod kéne, éretlen még, teljesen felesleges tervezned mellette.


A második csávóval kapcsolatban az lenne az aggályom, hogy ezek szerint igazán mély nyomokat nem hagyott benned, ha még filózol.


Lehet, jobb lenne egy kis szünetet beiktatnod.

2020. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"Mi ilyenkor a legideálisabb döntés?"

Az előttem válaszolók már leírták: egy percet sem áldozol rá, szépen lezárod magadban és ha úgy érzed, készen állsz, esélyt adsz a másik srácnak. Valahol szerintem te is érzed, hogy ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van.

2020. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Lépj tovább. Nagyon csúnyán bánt veled a barátod.

17 éves vagy, nehogy már megalkudj egy ilyen kapcsolatban.

2020. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!