Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exek közötti barátság?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket ha a barátotok/barátnőtök jóban lenne az exével? Miért igen/miért nem?
2020. ápr. 27. 13:59
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Ha lenne exe, és jóba lenne vele, és nem egy fhú, elsöprő szerelem volt, és mondjuk régebben, több ideig voltak barátok, mint egy "pár", és meggondolatlanul csak összejöttek ilyen tingli-tangli kapcsolatra utána, nem zavarna.

Több nekem annál az önbizalmam, jobb ismerem annál az uramat, meg több a kapcsolatunkba vetett hitem, mint hogy fölösen rugózzak ilyenen.

Én vagyok a felesége, és nem ő. Ez okkal van :D

2020. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is csak 1-2 exemmel tartom a barátságot, akikről biztosan tudom, hogy már nem fognak bekavarni érzelmileg, megalázni, többet akarni tőlem, stb., és a következő páromtól is elvárom, hogy ugyanígy tudjon szelektálni az emberek közül. Ha ez így sikerül, akkor nincs gond. Még így sem örülnék annak, hogy barátkozik az exével, de mindent azért csak nem tilthatok meg neki. Az előző páromnak viszont volt egy exe, akivel barátok maradtak, és most nem is ugyanabban az országban élnek, de ahogy a fotóit nézte minden alkalommal, az nagyon nem tetszett. Ennek ellenére ezt is sokáig elnéztem neki, meg a többi 99 dolgot, amit nem kellett volna, és ezekre a következő kapcsolatomban is szigorúbb szabályokat szeretnék majd alkalmazni.
2020. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!