Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vele van?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk első percétől kezdve problémát jelentett ez a csaj, ők már régebb óta ismerik egymást, mint mi. Ők napi sok órát leveleznek, a barátom belájkolta az összes képét, kommentelget neki, úgy, hogy nekem egyetlen képem sem lájkolta soha. Mi nem is szoktunk online beszélni, max. egy-két sms-t váltunk, ha valami sürgős dolog van.

Nagyon más karakterek vagyunk azzal a csajjal, ő az a tipkus 150 cm-s csaj, akinek egyetlen személyiségjegye, hogy milyen kicsi, alacsony, törékeny és 20 évesen is úgy viselkedik, mintha 8 lenne. Én pedig nagyon lányos lány vagyok, imádok sminkelni, körmöshöz járni és hosszú körmöket viselni, amiket már szinte megtiltott a párom, mert hogy ezek mennyire gusztustalan dolgok. Annyi közös van bennünk, hogy mindketten vékonyak vagyunk, de itt aztán ki is merült ez a lista. Ennek ellenére azt vettem észre, hogy a párom folyton a csaj képére akar formálni engem, egyfolytában hozzá hasonlítgat engem, többször még az ő nevén szólított engem, hisz egy betű eltérés van a nevünk között. Konkrétan úgy kezel, mintha annak a csajnak a klónja lennék és ezzel a személyiségemet abszolút elnyomja.

Ja, és konkrét kihallgatások alá vet, állandóan vádolgat, hogy tudja, én más fiúkkal levelezek, a telefonomban egyetlen felbukkanó férfinév miatt is akkora hisztit vágott le, hogy 1 hétig mást sem hallgattam.


Hát kérdem én: AKKOR MIÉRT NEM EZZEL A CSAJJAL JÖTT ÖSSZE?? Tudom, hogy neki nincs senkije, nyilvánvalóan bejön neki is, mert nem írogatna neki olyanokat, amilyeneket. Romokban hever az egész kapcsolatom, de kilépni meg nem tudok, mert egyéb indokkal magához láncolt...


2020. ápr. 27. 17:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Jujj, most így visszaolvasva nagyon negatív hangvételűre sikeredett ez az egész, csak nagyon ideges vagyok.
2020. ápr. 27. 17:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok ahhoz a magához láncoláshoz...:D
2020. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alessandro10 ***** válasza:
Lehet veled akarja féltékennyé tenni? Többet törődik vele, mint veled? Érdekes. Már most tartok tőle, a kapcsolatotok nem néz fényes jövő elé.
2020. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hagyd ott a francba.
2020. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valalki magához láncol.Senki,senkinek nem a tulajdona..
2020. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed legelső mondatában benne van az ok, amiért ki kell lépned ebből a kapcsolatból. Azt az egyéb okot, ami hozzá láncol, küszöböld ki. Ennek találd meg a módját, vagy kérj segítséget.
2020. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel tud valaki magához lancolni valakit? 🙄 Szerintem semmivel!
2020. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem értem emberek minek vesztegetik az idejüket valakire, akivel már az elejétől kezdve probléma van. Jelen esetben ez a lány. Ha feltekenykedni kell valakire és a barátom le sem szarja, hogy nekem rosszup esik, sőt még hozzá hasonlítgat akkor köszönöm szépen de ennyi volt.

Miért nem keresel valakit, akinek te kellesz, úgy ahogy vagy?

2020. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha boldogtalan vagy szakíts, nem értem az egyéb okot. Aranyból van a farka?
2020. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!