Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek az ilyen kijelentés egy férfitől?

Figyelt kérdés
Párommal kapcsolatunk nagyon jól indult évekkel ezelőtt. Aztán összeköltöztünk,voltak vitáink,főleg részemről kisebb-nagyobb sérelmek. Párom alapvetően jó ember,csak vannak olyan beszólásai amik nekem fájnak. Sőt olyankor meginog a hitem abban hogy jól választottam társat. Az egyik probléma hogy többször akarná az együttlétet mint én. Valamelyik hajnalban amikor megint nem voltunk együtt mert nem akartam ezt jegyezte meg: én még erre sem vagyok jó. Hát ez nagyon-nagyon rosszul esett,főleg hogy már nem először mondja. Miközben állítólag szeret. Hölgyek mit szólnátok ha nektek mondanának ilyet?
2020. ápr. 27. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tényleg nem vagy jó az ágyban. Ezt nem sertegetesbol írja. Dobd ki, inkább legyek szingli mintsem ilyen modortalan fa Jankoval legyek együtt. Jobb ha mást keresel.
2020. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én úgy értelmeznem, hogy elégedetlen a kapcsolatunkkal, vannak dolgaid, amik zavarják, és még csak szexelni sem akarsz vele.

Egyébként sajnos ebből előbb-utóbb úgyis megcsalas vagy megszakítás lesz, mert más az igényeltek az ágyban. :!/

2020. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem is rettentően rosszul esne. Az biztos, hogy zokon venném és jó alaposan kiosztanám. Mi az, hogy "még erre SEM" vagy jó?! Hogy mondhat valaki ilyet, ha állítólag szeret?


Egyébként ahol nem tudjátok megoldani az eltérő igényeket, az eleve kuka. Amúgy meg pont ezért jó összeköltözni, a problémáitok ezzel kezdődtek, egyértelmű, hogy a ti kapcsolatotok nem az igazi, nem vagytok egymás mellé valók. Mármint nem azt mondom, hogy nem szeretitek egymást meg nem jöttök ki jól a mindennapokban, csak egyszerűen nem mindenki tud mindenkivel együtt élni, és ezért jó az, ha az együttélés megelőzi még az esküvőt és a gyerekvállalást, hogy ez kiderüljön. Nektek sem kéne ezt erőltetni, mert látszik, hogy a kapcsolatotok egy bizonyos szint felett nem működőképes.

2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szeret. Állítólag...
2020. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!