Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta az exére hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az exére hogy ő volt a nagy ő az életében. Csak szerintem tahóság ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátom ha egy állítólagos komoly kapcsolatban állítólagos komoly férfi mesélne (áradozna) az exéről, és ezt mondaná róla, idézem "ő vagy a nagy Ő az életemben".

Ha véletlenül megemlíteném akkor még fel lenne háborodva.

Iszonyat szrul tud ez esni egy olyan embertől akit szeretek.


2020. ápr. 27. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Mert neked a mostani párod a Nagy Ő?

Nyilván mérföldkő volt. Idővel te is az leszel. Ilyen az élet. Vagy szüzekkel kell összejönni, és nincs ilyen probléma.

2020. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép egy kapcsolat.
2020. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ti aztán marhára összeilletek
2020. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem mondta volna ki, akkor is ugyanezt gondolná, max csak te nem tudnál róla.
2020. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem esne jól, de egy férfi bele sem gondol, hogy mennyire rosszul tud ez esni. Sajna az én párom is ilyen, 20 évvel ezelőtti nőkről mesél, hogy kire mennyire volt rápattanva stb. Elmondta, hogy életében csak 4 nőbe volt szerelmes, szóval ne számítsak feltétlenül arra, hogy szerelemmel fog szeretni fog engem. 😐
2020. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, milyen pasiknak van nője....én ennyire nem aláznám magam egy kapcsolatban, de ti tudjátok.
2020. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
6-os neked nincs barátnőd?
2020. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megtörtént, teljesen kiábrándultam belőle. Nem sokkal ezután szakítottam vele, amikor megkérdezte az okát, elmondtam neki, ő pedig felháborodottan tagadta. Koslatott utánam, mint egy kutya, akkor hirtelen rájött, hogy én vagyok a nagy ő. Amíg azt érezte, hogy szeretem és biztos pont vagyok, addig semmibe sem nézett...
2020. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak életében - ahogy látom a környezetemben - mindig van egy nagybetűs NŐ, akit nem tudnak elfelejteni.


Ha ő már megtalálta ezt a személyt, és az exe volt az, én nem maradnék vele. Csak második lehetsz így.

2020. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7 Én nő vagyok.
2020. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!