Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom anyja utál engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom anyja utál engem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, aki már felnőtt férfi, de az anyja mégis kisgyerekként kezeli. Semmi magánéletünk nincs, állandóan hívogatja és jóformán mindenről tud ami kettőnk között van, mert "ők mindent, de mindent meg szoktak beszélni". A család előtt jópofizik velem, közben ellenem beszéli a fiát, még nekem is megmondta, hogy ők egy család és senki nem állhat közéjük... A barátom azt mondta, hogy nem tud vele mit kezdeni, ő ilyen. De nem akar választani kettőnk között, neki nagyon fontos a családja... Nagyon szeretjük egymást, de már napok óta csak sírok emiatt, már a szex sem megy... A barátom már próbált beszélni erről az anyjával, az előadta a hattyúk halálát, meg hogy én vagyok túl hisztis, ő csak a legjobbat akarja a fiának, stb, tehát még én voltam a sz*r, hogy ez nem tetszik. Látom a barátomon is, hogy őt is streszeli ez a dolog, de szerintem fogalma sincs mit kellene tennie. Nagyon szeretem őt, de ez így nem fog működni... Mit tehetnék ebben a helyzetben? Megbeszélni sem tudom vele, mert rögtön visszamondana mindent az anyjának, az meg engem állítana be megint főgonosznak.
2020. ápr. 27. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy gyerekkel álltál össze ő nem férfi.

Már önálló èletet kellene êlnie.

Anyucikàja nem fogja csak úgy odaadni a kisfiacskàjàt egy csúnya nèninek.

Menekülj ebből a kapcsolatból. Én ilyenben voltam 4 évig ferfikènt, hàzasok voltunk, de a mama mindenbe beleszólt naponta többször, 200 km távolsàgból. Nulla magànéletünk volt mert a pici 35 èves lànya a seggét nem törölte ki úgy hogy anyuka ne mondta volna meg neki hogyan kell.


Szóval a pasid nem fog megvàltozni, pokol lesz az èleted.

2020. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Például összeköltöztök, és nem beszéltek az anyjával.
2020. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Le kell sz...rni vhogy minden anyós gonosz boszorka lesz előbb utóbb. Te is mondd el mindennek a háta mögött, de ne a pasidnak, mert akkor úgy érzi békíteni kell. Ha nem mondasz semmi rosszat az anyósjelölöltről neki vszínűbb hogy közbelép ha az anyja megegyoldalúan szidalmaz. Nem szabad belemenni az ilyen harcokba.
2020. ápr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Szakítás. Tényleg egy gyerekkel vagy együtt.

Természetes, hogy egy ilyen esetben a páromat választom és kiállok mellette. Anyukáról le kell szakadni ha valaki komoly kapcsolatot akar, a párodnak ez nem megy. Valószínűleg mindig anyuci pici fiacskája lesz.

Erre nincsen megoldás, ha ő nem áll ki a döntése mellett ami te vagy, ha ő nem tud megálljt parancsolni anyukának akkor ebből soha nem lesz normális kapcsolat. Én szakítanék. Lehet, hogy most még csak ez az egyetlen gyerekes baromsága ami feltűnik, de később egyre több dologban fog kijönni, hogy egy hatalmas kisgyerek.

2020. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Kuka!
2020. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Kuka. Párom anyja is bepróbálkozott, még aznap lefektettünk egy szabályt :Én nem mondok semmit az anyjára (megvan az okom amiért nem kedvelem), de ő meg kinyitja a pici száját, és megvéd. Ha nem, én fogom magam megvédeni. Érdekes módon anyuka azóta nem szólt be (párom utólag szólt neki, hogy nem kell engem szeretnie, de a kedvéért viselkedjen velem normálisan)
2020. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Most mondom, egy ilyen anyám asszony katonája puha pöchtől ne várj jeggyűrűt! Itt te ne javítgass semmit, hagyd meg anyucinak, mert ez a típus az, akitől később megkapod, hogy nem főzöl úgy, mint az anyám, stb.
2020. ápr. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen családba csak olyan tud beilleszkedni, aki feladja a személyiségét és elfogadja a sokadik helyet, a család összes tagja mögött. Te mindig csak az anyuka mögött maradsz, esetleg ha ő már nem lesz, akkor lehet más fog előtérbe kerülni. Az ilyen anyukák amúgy sokáig szoktak élni:)
2020. ápr. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen felejtős. Anyuci pici fia akit anyuci irányít.

Te mindig is a sokadik leszel.

Azt is felejtsd el, hogy valaha a "családban" szeretettel fogadnak majd.

Dobd ki, lépj tovább és legközelebb ne kisfiúkkal ismerkedj.

2020. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Kuka! Ha lesz közös gyereketek mindent szarul fogsz csinálni és majd anyuka intézkedik a pasid meg nem fog melléd állni.
2020. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!