Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mostanában a párom iszonyú furcsán viselkedik. Rossz a hangulata már vagy 3-4 hete de ha kérdezem csak annyi a válasz hogy fáradt. Olyanokat beszólogat hogy a szingliknek nem ősz a haja, meg én bosszantom pedig esküszöm mindenre semmi rosszat nem mondtam neki már vagy 1 hónapja. Még vita sem volt köztünk hosszú idők óta de azt kapom hogy idegesítem. Nem is értem miért. Igyekszem mindig mellette lenni, felvidítani de semmi.

2020. ápr. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz a hangulata már vagy 3-4 hete"

"semmi rosszat nem mondtam neki már vagy 1 hónapja"


Szerintem megválaszoltad a kérdésed. Attól, hogy most épp pár hétig nem volt vita még lehet benne tüske valami korábbi miatt, vagy éppen lehet elege van a folytonos vitázásból. Úgy írod ezt az 1 hónapot, mintha hosszú idő lenne, pedig egyáltalán nem. Ha rendszeres a vitázás, meg a feszkó, nekem is rossz hangulatom lenne.


Btw ha nem beszél a problémáiról, csak ráfogja mindig a fáradtságra, simán lehet, hogy pár hét múlva kifakad és szakít is egyhuzamban. Éltem már át ezt, fogd meg a kezét és mikor van pár órátok kettesben ültesd le, gép teló tv elrak és próbáld vele normálisan, mélyen átbeszélni az egészet, hogy mi a gond. Éreztesd vele azt, hogy szereted és szeretnéd megoldani, de ne támadd le, hogy "mi bajod van" meg ilyesmi.


Ez már amúgy régen rossz, ha itt teszed fel a kérdést, honnan kéne tudnunk mi baja van? Hogyan kommunikáltok ti amúgy, hogy hetek óta láthatóan rossz kedve van, de nem tudod mitől? Ez számomra elképzelhetetlen.


22L

2020. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én mindig igyekszem megkérdezni hogy mi a baj vagy mi bánt de semmi folyton azt a választ kapom amit eddig fáradt
2020. ápr. 29. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is szakítani fog. Idegesíted, nem akar látni, nem akar a közeledbe lenni már. Taszítod azzal, hogy körülötte legyeskedj. Gondolom még nem fogalmazódott meg benne a szakítás teljesen, de idő kérdése és kifog bukni belőle.
2020. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Kérdező, én már az írásodból letudom vonni, hogy nem jól közelíted meg a párod, mintha nem is ismernéd őt. Mióta vagytok együtt?

Mikor engem bánt valami, nagyon nehezen tudom kinyögni sajnos, mert makacs vagyok. Képes lennék napokig is puffogni, de barátom ismer mint a tenyerét másfél év után és mindig mondja, hogy "babám, látom, hogy gond van. mondd el, nem lesz vita, beszéljük inkább meg"

Érted mi a különbség? Nem jön és b*szogat, hogy mi bajom van, hanem jelzi, hogy látja hogy valami bánt és nyugodtan nyíljak meg, megtudjuk beszélni felnőtt módjára. Megnyugtat már azelőtt, hogy elkezdeném mondani neki a problémát.


Szerintem nálatok totál nem jó a kommunikáció és ez így vészesen rossz irányba sodródik. Ha szeretnéd helyrehozni, gondolkozz el, hogy mióta ilyen a kedve, mi történt akkoriban.

Ha rájöttél, oldd meg.

2020. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy távkapcsolatban vagyunk és alig voltunk együtt össz-vissz 1 hónapot így nem igazán tudtunk ismerkedni.
2020. ápr. 29. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges problémák:

1. Idegeire ment a vírusprobléma, az összezártság,

2. Fizikai dolgozó, elfárad a munkában,

3. Szellemi dolgozó és alaposan leszidta a főnöke,

4. Nő van a dologban, amit nem tartok valószínűnek , hiszen nehéz a kapcsolattartás (vagy ez kedvetleníti el?)

Szándékosan hagytam utolsónak a nőt. Nem kell mindjárt erre gondolni. Fentebb nagyon jól megfogalmazta az 1. válaszoló a 4. alatt írt válaszában. Beszéljétek meg, ahogyan ő ajánlja.

2020. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jön be neki ez a távkapcsolatosdi és megunta az egészet.
2020. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!